Wpis z mikrobloga

Mirunie!

Opadam z sił.. Moja paczka od miesiąca leży w WER Warszawa () - taki jest ostani status choć wiem, że tego nie uaktualniają. Nikt nic nie wie - poczta odpisuje formułką, infolinia nie odpowiada a listu z UC też nie dostałem.. Już nawet przestałem się modlić do matki boskiej bezwatowskiej bo chciałbym po prostu dostać moją przesyłkę (,)

Co robić?

uwaga podaje hasło:


#tracking #werwarszawa
  • 14
@jakiluke: kilka tygodni temu miałem taką sytuacje z banggoodem. Paczka do dzisiaj ma status nadejścia w warszawie. Dzwoniłem wszędzie gdzie się dało, poczta infolinia, wer warszawa, urząd celny, nawet urzędy pocztowe w moim mieście i najbliższy wer. W urzędzie celnym dowiedziałem się że jak paczki nie ma już miesiąc, a oni nie zatrzymali to trzeba do weru dzwonić, a jak w werze nic nie wiedzą, to czym prędzej składać reklamacje od
@filip6464: cytując za stroną paypala:

Aby zainicjować proces ochrony kupujących, należy zalogować się do konta i zgłosić spór w ciągu 180 dni od daty wysłania płatności. Jeśli sprzedający nie zaproponuje zadowalającego Cię rozwiązania, musisz przekształcić spór w roszczenie. Masz na to 20 dni od chwili zgłoszenia sporu


W każdym razie już założyłem spór (,)
@jakiluke: Tak wiem że ma się 180 dni na zgłoszenie sporu, lecz w ciagu 45 dni jest łatwiej o zwrot kasy jeżeli towar do ciebie nie dotarł, też cytat z paypala

Jeśli nie dojdziecie do porozumienia, otwórz spór w Centrum rozstrzygania. Masz na to 45 dni od daty dokonania płatności w systemie PayPal. System PayPal umożliwi Ci sprawną komunikację ze sprzedającym.

.

Link
Nie skończyła. Na razie sklep odpisał mi przez centrum sporów paypal że nie oddadzą mi kasy póki nie dostaną potwierdzenia z poczty ze paczka zaginęła. Czekam do końca tygodnia i eskaluje do PayPal.
@Skorupczak nic nie wiadomo, sklep niby zgłosił reklamacje do Singapore post i czekają na info. W wew systemie sporów paypala mają czas do 12 września na rozpatrzenie wniosku ale ja eskaluje to w ten piątek. Myślę że skywatches wokali się jak w zeszły piątek zmienili datę wysyłki z 08.07 na 26.08. ()