Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, nie zwalniamy tempa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym razem Fiat 500X, na nieco dłużej, więc będzie bardziej szczegółowo.
Auto w topowej (a jakże wersji) z napędem na 4 koła i 9-biegowym automatem. Na razie jest fajnie, mega wygodne fotele, naprawdę!

Zapraszam do zadawania pytań o 500X i śledzenia #carburator - tagu z testami aut i innymi takimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #fiat
macq2309 - Dobra mirki, nie zwalniamy tempa ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Tym razem Fiat 500X, na niec...

źródło: comment_DbQFSkFEbwFrY7IItNAroyeqUlyzzJCY.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@macq2309: Facet wygląda w tym jak totalny gej czy tylko trochę pedalsko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma nowoczesny czujnik rozmazania się mejkapu dla kobiet?
Komputer pokładowy integruje się automatycznie z torebkami?
  • Odpowiedz
  • 1
@Lunder: nie mam kłopotu z jeżdżeniem autami uważanymi za damskie wiec się nie wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie jestem zdania, że to raczej stan umysłu i nie ma co się przejmować ze dla niektórych stary golf jest bardziej męski niz nowa 500-tka
  • Odpowiedz
  • 1
@mikii77: tak, miałem Renegade tez na test.
Auta są tak rozne i przeznaczone dla roznych grup docelowych, ze cieżko mi az uwierzyć ze to w zasadzie bliźniacze samochody. Trudno powiedziec ktory jest fajniejszy przez to jak bardzo sa odmienne.
  • Odpowiedz
  • 0
@mikii77: ale dodam jeszcze, ze do Renegade podchodziłem sceptycznie a ostatecznie polubiłem ten samochód za to jak jest "niepoważny". Przypomina o tym na każdym kroku, detalami i nawiązaniami do willysa - widac po nim, że kreatywni mieli pełne ręce roboty :)
  • Odpowiedz
@macq2309: nie chciałbyś robić recenzji używek? mircy by ci udostepniali fury a nie tylko te nowe cuda co programisci 15k ledwo co daja rade kupic
  • Odpowiedz
@macq2309: to całkiem fajnie :) daj znać czy idzie tym sprawnie wyprzedzić - ja bardzo żałuję że wersje 160 konne a szczególnie jednostka 2,4 Tigershark są tylko dostępne w USA. Auto bardzo mi się podoba - wg mnie wcale nie jest damskie - w UK bardzo sprawnie konkuruje z Mini i 500X widać na drodze o wiele częściej niż choćby takiego countrymana
  • Odpowiedz
  • 0
@ArpeggiaVibration: dam znac po jakiejś dłuższej trasie ale póki co jestem bardzo zadowolony z dynamiki. Motor wkręca się szybko na obroty i skrzynia tez raczej nadąża chociaz do idealnej jej daleko. Po prostu zdarza jej sie szarpnąć
  • Odpowiedz