Wpis z mikrobloga

jako ciekawostkę powiem, że zmarł wojewoda. pogrzeb jego odbędzie się w piątek na cmentarzu w #szczecin. przybyć ma prezydent itp, więc od wczoraj ruszyły prace porządkowe na cmentarzu, łatają dziury, malują trawę na zielono, dziś było masę policji i wojska ćwiczyli bóg jeden wie co. prawdopodobnie w piątek cmentarz będzie zamknięty lub tylko jego część, jeszcze bor nie wydał rozporządzenia w tej sprawie.
  • 22
@dzieju41: to jeszcze Ci opowiem co mnie dziś spotkało, będzie to trudne do uwierzenia ale przyciągam debili do siebie :) ewidentnie widać po mnie, że pracuje na cmentarzu, jeszcze dziś byłam obok cmentarnego samochodu, pyta się mnie kobieta czy w dalszym ciągu nie ma wody na cmentarzu, odpowiadam pani miło i grzecznie, że tak, że nie ma wody po tej części cmentarza, że jest awaria, że rura pękła, więc pani wyskakuje
@kanapkaznutella: Poważnie takie schizy się na cmentarzu wyprawiają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja pierdzielę praca w terenie a tu się okazuje, że raka od kontaktu z ludźmi w plenerze można dostać.
Podejrzewam że ich wszystkich twój kolor włosów pobudził do "akcji".
@dzieju41: co do włosów to już koleżanka się dziś ze mnie nabijała, że może jak wrócę do normalnego koloru to zacznę przyciągać do siebie normalnych ludzi, no ale cóż zafarbowałam się znowu na czerwono, nie ma tak łatwo :) poza tym lubię czerwone włosy, lubię siebie w czerwonych włosach. Historii takich mam wiele, praktycznie codziennie mnie coś takiego spotyka w pracy, bo niestety przy kopaniu złotych zębów spotykam też żywych ludzi,
@dzieju41: dlatego postanowiłam że jak ktoś się mnie będzie o coś pytał to będę udawać że nie słyszę i czym prędzej czmychać w krzaki :D aaaa dziś jeszcze jakiś metr ode mnie przebiegł dzik, przyzwyczaiłam się już do takich widoków ale jak zawsze serce miałam na ramieniu.