Wpis z mikrobloga

Mirki orientujecie się jak to jest z tym "stypendium lektora dla najlepszych studentów"? Nie jestem jakimś super omnibusem, ale wszystkie warunki z regulaminu spełniam, więc mój cebulaczany instynkt nie pozwala mi odpuścić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście już jestem pewien, że w lubrykach osiągnięcia sportowe, artystyczne i naukowe wpiszę 0, ale już to tak nie jest oczywiste jeżeli chodzi o średnią. Jest to średnia ważona i z tego co rozumiem, to wagą są punkty ECTS. Czy ktoś mógłby to potwierdzić?

A i czy istnieje inne źródło informacji niż to? http://www.portal.pwr.edu.pl/270871,241.dhtml
Niby jeszcze aktualne, ale na #pwr nigdy nic nie wiadomo.
  • 7
  • Odpowiedz
@menmikimen: Uczelnia miała dać w lipcu/sierpniu regulamin na ten rok, więc teoretycznie jeszcze jest czas.
Zobacz sobie jaką średnią miał Twój kierunek w zeszłym roku, ale złożenie podania i tak nic nie kosztuje więc warto próbować.
  • Odpowiedz
"stypendium lektora dla najlepszych studentów"


@menmikimen: Studiować na PWr i nie wiedzieć, że rządzi "Rektor", a nie "lektor".
Swoją drogą - bez punktów za osiągnięcia (naukowe, sport, artystyczne) coraz ciężej stypę dostać, a jeśli już to najniższa kategoria wchodzi w grę.
  • Odpowiedz