Wpis z mikrobloga

Nie wiem ale moge sie tu pozalic, otwierasz tabele przec 2/3 gry robicie comebacka, macie w teamie jedna "kobiete" która całą gre ma 4 kile i nie mysli grajac ze swoim premadem nie pozwalaja jej kicknac, robie akcje z randomem ktory ogarnial gre. Jest 15 13 dla nich, ten typ ktory byl normalny i myslal mowi typa zeby poczekali bo graja eco i beda rashowac, to co zrobily te typy zrashowali mida przy czym się #!$%@?. I tak oto kerując całą gre spadłem do mg2 #csgo #mirkowyznanie ! A tak pozatym uważam, że Kobiety powinny byc zdelegalizowane w tej grze...
  • 13
@Shomon: Nie wiem ale moge sie tu pozalic, otwierasz tabele przec 2/3 gry robicie comebacka, macie w teamie jednego "polaka" który całą gre ma 4 kile i nie mysli grajac ze swoim premadem nie pozwalaja go kicknac, robie akcje z randomem ktory ogarnial gre. Jest 15 13 dla nich, ten typ ktory byl normalny i myslal mowi typa zeby poczekali bo graja eco i beda rashowac, to co zrobily te typy
@Shomon: płeć piękna w tej grze to największy rak ( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj miałem podobną sytuacje lecz ja + 2 mpich kolegów carrowaliśmy pare zakochanych z rosji ofc byli na końcu tabeli( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shomon: Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zagrać z laską normalnego meczu. Zawsze jakieś fochy strzelanie po swoich a na koncu kazdy sie wyzywa xD W sumie całkiem smiesznie do póki nie masz cisnienia na wygrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@harpiowata: @MtEverest: btw nie ma co kategoryzować, jak z rok temu grałem z jakąś młodą co chyba 14 albo 15 lat miała, a #!$%@?ła nie wiele gorzej ode mnie, do tego większość meczu siedziała cicho. Najbardziej #!$%@?ące są takie #rozowepaski co pojęcia nie mają, a się przez cały mecz nie zamykają a jak coś powiesz to hurr, durr ona się uczy dopiero, kicknąć tego nie idzie, bo zazwyczaj jakiś kolega