Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@ama-japan To może ty się znasz. Słuchaj kolego. Zgubiłem kamerkę sportową z kartą pamięci. Co w takiej sytuacji zrobić. Jak zamówię z Ali do Japonii dostanę odpowiednik cła? Czy lokalnie mogę kupić tanie elektronikę?
  • Odpowiedz
@Szulers a gdzie zgubiłeś? Jest duża szansa, że się znalazła. Co do Ali to zależy od wartości, za małe rzeczy raczej nie powinno być cła. Zresztą to tylko kilka procent. Możesz kupić elektronikę jaką zapragniesz w Akibabara.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ama-japan Sprawę zgłosiłem, jeżeli się znajdzie powiadomią mnie. Akibabara to sklepy lokalne? W przypadku cła w jaki sposób będę musiał to zapłacić. Mogę wysłać te paczkę z Chin na jakąś pocztę w Japonii?
  • Odpowiedz
@Szulers Akibabara to największa w Japonii dzielnica ze sklepami z elektroniką, nie mów że nie słyszałeś.. Co rozumiesz przez "sklepy lokalne"? Jeśli nalicza, to cło zapłacisz przy odbiorze. Musisz wysłać na konkretny adres.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ama-japan Nie słyszałem.. Pierwszy raz tu jestem i wcześniej w ogóle mnie nie interesowała Japonia, stąd moja znikoma wiedza. Jak dzielnica ta znajduje się w Tokio? Czyli jest szansa dostać dobra kamerkę sportową?
  • Odpowiedz
@Szulers to warto się zainteresować... Jedź do Akibabary i tam idź do yodobashi camera na przeciwko stacji. A jak nie to idź w jakąś uliczkę obok a znajdziesz coś
  • Odpowiedz