Wpis z mikrobloga

@afkp: @Zwol: Absolutnie się nie zgadzam. Single w COH2, a jest to moja ulubiona gra, jest BEZNADZIEJNY. Miałka kampania, w której misje przechodzisz tak naprawdę z obowiązku.

Multi jest świetne. I piszę to jako koleś lvl 36, który czasy świetności jeśli chodzi o gaming ma dawno za sobą. Nie jestem szybki, nie jestem nałogowym, koreańskim klikaczem w moby i inne starcrafty, a w COH 2 daję radę. Automatch działa na
@afkp: Pobaw się kampanią dla wprawy. Potem skirmish z komputerem, a na końcu z człowiekiem. W multi graj ruskimi, bo już będziesz znał z kampanii, ale pamiętać należy, że w w multi jednostki mają inne statystyki niż w kampanii! Oznacza to tyle, że giną łatwiej :)

Potem wehrmacht. Zabawę bardziej zaawansowanymi armiami - OKW, USA, Brytole, zostaw sobie na później.
@afkp: @Freekson: Też niedawno zacząłem, na razie kampanię, ale myślę że to jest naprawdę dobrze zrobiony RTS. Interfrejs jest bardzo przyjazny, a to jest ważne. Jestem tylko rozczarowany tym że nie można edytować skrótów klawiszowych i trzeba kombinować z AHK. Kompletnie nie rozumiem tej decyzji twórców.