Wpis z mikrobloga

@localgoodness: witaj, tez jezdze uberem w oslo, zaciekawilo mnie jak napisales ze jestes w trakcie zalatwiania papierow aby legalnie jezdzic, moglbys mi to troche przyblizyc? Osobiscie tez drazylem temat i zgodnie z aktualnymi regulacjami wg mojej interpretacji nie ma na to szans, no chyba ze zatrudnienie sie na pelen etat jako taksowkarz w korpo. W ostatni piatek w nocy na moich oczach politi zatrzymalo kolesia na skippergata i zdjeli mu tablice. Troche mnie juz przytlacza ten niepotrzebny stres. Pzdr
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@muchanadziko: można, bez zatrudnienia na pełen etat. Jutro idę do lekarza na badania lekarskie bo muszę złożyć wniosek. Nie bede zdradzał szczegółów z jednego prostego względu, za dużo mnie to kosztuje! Kolejna sprawa, bede brał kierowców pod siebie ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@localgoodness: to niedobrze. Masz na myśli selskapsvognløyve? Właśnie tez rozpatruje jakiego by tu elektryka kupic bo mam juz dosyc tych bomow po pare kola miesiecznie i wlasnie myslalem o tesli i jezdzie na blacku. Ale w takiej sytuacji chyba bede musial nabyc zwyklego leafa i dalej smigac z dusza na ramieniu popem :(
  • Odpowiedz