Wpis z mikrobloga

Wczoraj i dzisiaj totalna bieda w losowaniach. Non stop wypada "Try again. Good luck next time." lub 10 punktów. Teraz te bezwartościowe kupony rzadko wpadają, nie mówiąc już o 100 monetach. Z nagród też nic.
Ktoś też tak ma?
#banggood
  • 12
@Vestaul: chciałem dozbierać troche punktów do większej zniżki na tel ale chyba strata czasu opóźniać zakup o 10 dni za jakieś 2 dolary... a licząc że wpadnie 10000 to jak czekać na wygraną w lotka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vestaul: U mnie też bieda. Kilka kuponów, teraz dla mnie bezwartościowych. Się zastanawiam czy jest sens losować, czy może tylko zbierać punkty. Totalna pustynia.
@vesterr: Eeee, punkt do punktu i może kiedyś przyda się do obniżki cen. Mam na szczęście jeszcze z jajecznych konkursów kilka kuponów 5/10. Mało ale na pierdoły wystarcza.
@leszek_SK: 17:02-17:31
Ale mi zanim przeleci 50 kont to minie trochę czasu (ok. 2,5h), także nie włączam bota o określonej godzinie (zazwyczaj godziny wieczorne lub 21+). Wczoraj z ciekawości włączyłem bota o 9 i to była tragedia (ze 140 losowań, 111 pustych losów, 6 kuponów, 23 paczki po 10 punktów).