Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie, jakie konto najlepsze dla studentki, ktora za rok juz konczy studia i będzie zaczynać stalą prace? Przeszukuje oferty wszystkich banków i juz nie wiem co wybrac. Wiem, ze każdy ma jakies indywidualne potrzeby, ale od siebie mogę dodać ze chodzi mi oczywiście o płacenie ja najmniej za usługi itd. No i w miare o przyoszczędzenie na jakimś koncie oszczędnościowym czy lokacie. Dodam tez ze często rodzice wplacaja mi kasę w banku wiec plusem będzie brat oplat za to.

Ale bez zbędnego gadania - chodzi mi przede wszystkim o wasze opinie, nawet jak oczekujecie czegos innego.

#bank #oszczedzajzwykopem #pieniadze #opinia
  • 5
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet ostatnio ING oferowalo mi razem z oszczędnościowym gdzie można sobie robić za darmo błyskawiczne przelewy między kontami (oszczędnościowym i glownym), wszystko za free.

Ale pozostaje w mBanku ;)
  • Odpowiedz
@lizzy_bennet: Ostatnio zalozylam w ING i poletzam - od stycznia bedzie trzeba placic 300zl karta miesiecznie, zeby byla darmowa, a tak to wszystko za free.
Ciekawostka: obsluguje miedzy kilkudziesiecioma a pewnie i czasem kilkoma setkami transakcji karta dziennie i ogromna wiekszosc ludzi ma konto w ING.
  • Odpowiedz