Wpis z mikrobloga

Witam Mirkow i Mirabelki.
Jako że niedługo planuje emigrację do #uk i wyksztalcenie mgr AWF nic mi nie daje. Co byście polecali bardziej : kurs na wózek widłowy czy na koparkę bardziej? Może jakieś inne propozycje na start? Pozdrawiam

#anglia #emigracja
  • 43
  • Odpowiedz
@MarekAntoniusz: polskie papiery sa tu gowno warte wiec zostaw kase i zrob po przyjezdzie. Na wozkach jest wiecej pracy ale na koparkach lepiej platna. Na koparki chyna jeszcze jakis inny certyfikattl trzeba no i na kazdy rodzaj koparki jest osobny. Wiec na poczatrk wybor prosty - wozki
  • Odpowiedz
@sorek Od £13 u nas ;-).

@MarekAntoniusz Pracy na koparce jest pełno, IMO więcej niż na wózki. Codziennie jakbym chciał mogę być na innej budowie w chwili obecnej. Tylko koszt kursu £2850 dla niektórych może być przeszkodą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sicamber jeżeli chodzi o Awf , to nauczycielem chciałem być.. ale rzeczywistość polska szybko sprowadzila mnie na ziemię i zorientowałem się ze zmarnowalem 5 lat życia ()

@mynameis60 trochę jeszcze pieniędzy odloze i postaram się zrobić jakiś kurs na koparkę i w miedzy czasie porozgladam się na jaką koparkę największe zapotrzebowanie na rynku...
  • Odpowiedz
  • 0
@mynameis60 z angielskim średnio, typowo komunikatywne z małym zasobem słów , i w Anglii jest trochę inny system edukacji dużo od nowa musiałbym się nauczyć, co nie zmienia faktu że byłoby warto. Ewentualnie po jakimś czasie jakbym bardziej osluchal się z brytyjskim to może coś takiego bym spróbował.. ale do szkoły to angole chyba swojego by bardziej woleli niż Polaka..
  • Odpowiedz
  • 0
@mynameis60 ok , dzięki wielkie Mirku! W lutym/marcu będę wjeżdżał do uk to odrazu kursów poszukam, widziałem że chyba nawet w języku pl są robione w Anglii. A jeszcze pytanie kartę/test cscs też muszę wyrobić?ʕʔ
  • Odpowiedz
Załatw sobie syryjski paszport. Dostaniesz mieszkanie z opłaconymi rachunkami, kartki na żarcie i ubrania oraz trochę gotówki na inne wydatki


@pernik: albo zostan chinskim turysta :)
  • Odpowiedz