Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stefekburczymuha: Sranie w banie. Jestem normalny. Wiem, że córka kiedyś komuś musi dać dupy. Im bardziej będę próbował "wychować ją" na porządną i niedotykalską tym więcej kolesi zaliczy i tym więcej akcji będzie #!$%@?ć. Wolę by swoją ewentualną potrzebę ekshibicjonizmu zaspokajała pokazując cycki w necie niż żeby poszła tańczyć na rurce?
  • Odpowiedz
@chams: W dobie fb, instagramów i innych takich dziwadeł tak naprawdę 80% różowych to atencjuszki i nie rozumiem czemu tu się denerwować. Ktoś to wszystko przecież nakręca i często są to Panowie. Ciesz się widokami, które za darmo Ci oferują, a na różowego szukaj normalnej dziewczyny ;) Nic na tym nie tracisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Hail_to_the_queen: A gdyby Twoja kobieta szukała atencji w ten sposób? O córce już nie wspomnę.
Widoki może i miłe dla oka ale po co robić sobie apetyt na coś czego nie mogę skonsumować?

PS: Gdzie się ostały te normalne?( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@chams: Jestem kobietą :D Nie mam instagrama, snachpata, jedynie facebooka, który służy mi głównie do komunikacji ze znajomymi -> ściślej częściej używam Messengera niż samego facebooka. Myślę, że jest to odchyłka w drugą stronę i dla wielu nie jest to normalne, a już sam ten opis da pewnie okazję niektórym do określenia mnie mianem #pasztet ;) :D
Coś czuję, że mój niebieski nie byłby zachwycony gdybym szukała w
  • Odpowiedz