Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Umiem ugotować coś więcej niż schabowy z ziemniakami i mizerią, złożyć jakiegoś mebla z IKEA, posprzątać łazienkę i kibel na błysk, wykonać większość podstawowych napraw w domu (razem z ojcem robiłem wykończenie mieszkania od stanu surowego). Mimo to nie dadzo loszki, bo mieszkam ze starymi. Tak to już jest. Nawet nie dadzo szansy, bo ta fraza "mieszkam z rodzicami" działa na loszki jak płachta na byka.
A ja dobra stuleja jestem, co dzień dobry mówi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
  • Odpowiedz
UprzejmySadysta: Nie martw się. Pewnie jesteś jeszcze młody, poczekaj więc kilka lat. Różowepaski po studiach są dużo mądrzejsze niż ich młodsze koleżanki. Sama taka byłam, więc wiem co mówię. Jak jesteśmy młode to kierujemy się głupotami, dopiero z czasem mądrzejemy. Zobaczysz, będzie dobrze.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
BiałkowaKreatura: @1788: Myślałem, że loszki lubią jak facet nie ma dwóch lewych rąk. Wiem, że na początku znajomości taka loszka nie ma nawet tego jak sprawdzić ale napisałem to wszystko w nawiązaniu do tego, że mieszkam z rodzicami, co dla różowych CZĘSTO jest równoznaczne z tym, że taki facet to ostatnia pierdoła i zakała rodziny.

@UprzejmySadysta: 25 lat to nie taki młody.

@elektroda_topliwa: To tak nie działa. Śmiem
  • Odpowiedz