Wpis z mikrobloga

Siemaneczko, Mirki,
Kupował ktoś z was "obrazy wieloczęściowe" na #aliexpress ? Wiecie, te, na których obraz jest podzielony na 5 elementów.
Przykładowo taki obraz
Wybieram rozmiar największy, bez ramy i podaje cenę na 35$ (około 135zł), ale niby jest napisane, że "US $35.70 / piece". Chodzi o "piece" jako 1/5 całości, czy "piece" jako 5 elementów, cały obraz? Bo jeśli chodzi o cały, no to się opłaca, z tego co widzę. W Polsce po 350 takie obrazy ;c
#diy #obrazy #cebuladeals
  • 14
@tamian: chodzi o cały obraz ale bez oprawy. Jak dasz opcje z oprawą, to wychodzi 141, no bo pewnie przesyłka gabarytowa z dopiskiem "ostrożnie" z Chin trochę majfrenda kosztuje :)
Chodzi o "piece" jako 1/5 całości, czy "piece" jako 5 elementów, cały obraz?


@tamian:

roznie u roznych sprzedawcow.

Bo jeśli chodzi o cały, no to się opłaca, z tego co widzę. W Polsce po 350 takie obrazy ;c


@tamian:

tyle ze w PL masz doliczona blejtrame (a to wcale tanie nie jest) do tego i nalozenie plotno na ta blejtrame (serio, jest too troche upierdliwe jak sie tego wczesniej nie
@sylwek2k: blejtrama nie jest tania? Miałem zamiar skręcić własną ramę z drewna kupionego w castoramie ;)

@korbuzz: Wiadomo, jest cięższa, większa itp. dlatego wybieram opcję bez ramy, bo miałem zamiar zrobić ją własnoręcznie ;) Wtedy płacę tylko za 5 plakatów, jak rozumiem ;)
z drewna kupionego w castoramie


@tamian:

a juz myslalem, ze masz jakis tartak w poblizu, a tu widze ze wersja na bogato :D

Miałem zamiar skręcić własną ramę


@tamian:

jak doliczysz swoj czas, to okaze sie, ze wcale tak tanio nie wychodzi ;)

ale jak sie robi to w ramach hobby to kupa zabawy wychodzi :) i sie czlowiek nie nudzi na wykopie :P
@tamian: wystarczy że wejdziesz w opis aukcji i porównasz czy rozmiary opcji "size 3" zgadzają się z rozmiarami całego obrazu. Jeśli tak no to płacisz po prostu za obraz (nie wiem jak wygląda transport takiego towaru), jak nie no to należy się zastanawiać. Radzę jednak poszukać aukcji z jakimś feedbackiem, bo jak jest zerowy to może się skończyć sporem i zwrotem pieniędzy, a wątpię żeby było ciężko znaleźć to samo z
@sylwek2k: Mam tartak w pobliżu, ale wygodniej mi wziąć z castoramy, bo znajomy kupuje masowo ;) Orientujesz się może ile bym zapłacił za takie ramy dla 5-częściowego obrazu w tartaku? Chodzi o te listwy drewniane, nie gotowe ramy, rzecz jasna, bo wszystko robię w ramach hobby i żeby się zapoznać trochę ze stolarką :)
) Orientujesz się może ile bym zapłacił za takie ramy dla 5-częściowego obrazu w tartaku?


@tamian:

mniej wiecej 1/3 tego, co zaplacisz w Casto ;) Te rzeczy sa na wysokich marzach w marketach budowlanych
@prozac: Nie znałem tej strony, właśnie oglądam. Ofertę mają całkiem bogatą, jak znajdę coś co mnie zainteresuje i stwierdzę, że ładnie będzie wyglądało na mojej ścianie, to kupię i zobaczymy jak to jakościowo wygląda ;)