Wpis z mikrobloga

@Please_Remember dzięki, że zwróciłeś uwagę. Nie mam wymoderowanej treści, a takie oznaczenie 18+ pojawia mi się z nikąd kolejny raz.

@wykop @a__s Przeprowadziłem testy i wygląda na to, że nowa apka ma buga.
test1 - wrzuciłem zdjęcie, jako link (ikonka spinki) i zostało oznaczone 18+ chociaż tego nie chciałem. Tak też dodawałem zdjęcia poprzednio i myślałem, że przypadkowo sam je oznaczyłem - pisałam o tym w zgłoszeniu.
Zrobiłem też
  • Odpowiedz
@falszywy_prosty_pasek Umiarkowany prawak here - niech się w dupę walą drugie 5000 dni jeśli chcą, ale "walczenie gdzieśtam o zobowiązanie Polski do czegośtam" to frajerstwo i zamach na suwerenność kraju.
Ten trybunał powinien służyć do pilnowania żeby państwa przestrzegały własnych praw i podpisanych traktatów, a nie do narzucania nowych.
  • Odpowiedz
Nie no spoko, niech każdy będzie z kim tylko chce, ale na miłość boską działania na rzecz związków jednopłciowych w Polsce tylko robi im czarny PR. Polskie społeczeństwo jest na szczęście na tyle konserwatywne, że nic więcej niż jest teraz nie przejdzie. A tak btw. to ich związku państwo nie uznaje tak samo jak mojego( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@falszywy_prosty_pasek
@InsanelyIncredibly Chwila moment. W tej konwencji praw człowieka którą podpisaliśmy jest coś o homozwiązkach? Serio pytam.
Btw, jakie głupoty pisałem? Mówię tylko, że między narodowcem wrzeszczącym o paleniu pedałami w piecach, a dewiantem ubranym w penisy na paradzie z transparentem "dajcie nam dzieci" jest IMHO zdrowe podejście pod tytułem "ja Ci do łóżka nie zaglądam".
  • Odpowiedz