Wpis z mikrobloga

@AKAPony: Przecież Wipler to idiota. Od dłuższego czasu myli studio telewizyjne z wykopem, stara się śmieszkować, zamiast normalnie dyskutować, od początku jest z niego więcej szkody, niż pożytku.
  • Odpowiedz
@lavinka: Częściowo tak. Choć chyba jednak większość tych sebixów tam przyjeżdza i pracuje i się dostosowuje mniej lub więcej ale jednak. Ale każdy Sebix który tam jest, bierze socjal - wywalić na zbity pysk z kraju i tyle. Ogólnie to tyczy się wszystkich krajów, nie przyjmowac imigrantów którzy są bezwartościowi, nic im nie dawać i niech cieżko pracują skoro chcą żyć w danym kraju, nikt ich nie zaprasza przecież, mają być
  • Odpowiedz
No tak to wygląda, polski "libertarianizm" sprowadza się do likwidacji podatków, zakazu homoseksualizmu i islamu oraz legalizacji pedofilii.


@xeeeeeeenu: też nie do końca, bo jak to podatki dla tych złych to czemu nie :)

Definicja powinna raczej brzmieć: wolność dla mnie, żebym robił co chcę i wolność dla innych żeby też robili to co ja chce ;)
  • Odpowiedz
Jasne, dlatego piszę że morze/ocean to obojętne, ale nadal jest to mniej higieniczne niz pinaki i inne stroje, bo te kobiety nie mogą normalnie się umyć przed pójściem na plaże


@Loloman: przecież burkini to strój kąpielowy. Możesz się umyć przed jego założeniem (tylko po co, skoro zaraz wchodzisz do słonej wody). Prysznice na plażach są po to, żeby opłukać się z soli.

Nie wiemy czy są bardziej czy mniej higieniczni od
  • Odpowiedz
@Loloman: Jedni się dostosowują, inni łowią ryby w królewskich stawach. Między innymi dlatego Brytyjczycy nie bardzo lubią Polaków. Raz że pokazują(my), że można pracować za mniej i samodzielnie naprawić kran we własnym domu (nawet kobiety), dwa że pokazują jasno dziury ich systemu pomocowego, który oczywiście wykorzystują inne nacje, ale zgrywając pokrzywdzonych przez los, a Polacy, jak to Polacy, na pełnej uriwe, "sie ma ziom, dawaj, jeszcze mam dwoje dzieci w Polsce".
  • Odpowiedz
@xeeeeeeenu: jaka #!$%@? #manipulacja xD człowieku, linkujesz coś o legalizacji pedofilii i gwałcie na 10latce, który miał miejsce w plemieniu Aborygenów XDDDDDDDDDDDDDDD bardzo polska liberalizacja. W środku nawet Korwin piszę, że Ci faceci nie powinni stanąć przed sądem. Boże, jaka parodia. Od razu #czarnolisto bo nie chcę mi się nawet na inne rzeczy zapodane przez Ciebie patrzeć.
  • Odpowiedz
@lavinka: Prawdę mówiąc stwierdziłaś coś z czym cięzko polemizować, więc nie wiem co miałbym napisać więcej niż że no masz rację.
@NieRozumiemIronii: To że nazywa się strojem kąpielowym...eee... nic nie zmienia?
Powtórzę - morza i oceany mnie nie interesują, mówiłem bardziej teoretycznie o tym wszystkim bo chyba NIKT nie myje sie przed wejściem do morza, więc mi wisi kto w czym wejdzie, jak chca mogą wchodzić w pełnym stroju narciarskim
  • Odpowiedz