Wpis z mikrobloga

cześć Mirki, planujemy z @dnowacka2 w przyszłym roku wesele na świeżym powietrzu i szukam sobie map, które dni zapewniają najlepszą pogodę - chodzi mi o zestawienie pogody z kilku lat wstecz, żeby wybrać najbardziej słoneczny weekend. Szukam i szukam, obleciałem już imgw, kombinowałem z RÓŻNYMI zapytaniami do googla i wyskakują mi strony z fotowoltaniką, jakieś strony ze ślubnymi zabobonami, itp. Jedyne co sensownego znalazłem, to wątek na forum stacjepogody.waw.pl, gdzie sami forumowicze kłócą się o dokładność tych danych, bo dane pochodzą głównie z prywatnych stacji meteorologicznych. Których i tak nie ma w pobliżu mojego miejsca zamieszkania :) Ktoś coś?
#pytaniedoeskperta #pytanie #pogoda #slub #wesele
  • 4
  • Odpowiedz
@FisioX: przewidywanie pogody na rok na przód? hmm Raczej bym zajrzał w statystyki np. sierpień ma (i to obecny niestety się wyłamuje) stabilną długoterminowo aurę w odróżnieniu od burzowego lipca. Rozsądek podpowiada, by zabezpieczyć sobie dodatkowe miejsce pod dachem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Ja szukałem statystyk o które dni mają minimum opadów ale nic pewnego znaleźć nie możemy. Jest jakaś firma w uk, ktora za 100k euro rozpędza chmury -to ja juz wolę na Majorce
  • Odpowiedz