Wpis z mikrobloga

Do wszystkich nieszczęśników mających procesory nieobsługujące SSE 4.1 (czyli wszystkie AMD Phenom itp.)
Tutaj jest instrukcja, jak to obejść. Spada dosć mocno wydajność (czytaj liczba klatek), ale wreszcie da się grę odpalić. Sean na Tweeterze pisze, że ostro testują patcha dla ludzi z tymi procesorami.

1. Wchodzimy na https://software.intel.com/protected-download/267266/144917
2. Na dole zaznaczamy „I accept these Terms”, potem klikamy Continue.
3. Ściągamy sde-external-7.49.0-2016-07-07-win.tar.bz2 (13.91 MB)
4. Wypakowujemy całość do podkatalogu Binaries ( jest w katalogu z grą.
5. Robimy skrót na pulpit pliku sde.exe
6. Na pulpicie we właściwościach skrótu do sde, w polu element docelowy mamy "C:\GOG Games\No Man's Sky\Binaries\sde.exe". należy za tym dodać -- NMS.exe. Ma to wyglądać tak:
"C:\GOG Games\No Man's Sky\Binaries\sde.exe" -- NMS.exe
7. Kliknąć prawym przyciskiem myszy na ten skrót, uruchomić jako administrator i czekać cierpliwie. Gra może się uruchamiać i 10 minut.

#nomanssky
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sinuh: ja nie wiem, jak dla Ciebie - ja byłem zachwycony. ale nie zawiesił mi się ani razu - miałem biały ekran, a potem pojawiło się E. Nacisnąłęm, przytrzymałem i odpaliło się.
  • Odpowiedz
@sinuh: no to nie wiem... zaisntaluj najnowsze sterowniki do karty... może wyłąćz antywirusa... u mnie poza tym, że wszystko działa bardzo wolno, to ani razu sie nie zawiesiło...
  • Odpowiedz
@OSH1980: no wiem wiem, tylko jak pokazuje się E to jest pulpit od razu. no nic, będę próbował. ale może jutro, bo teraz mamy wolne z żoną i lepsze zajęcia niż gra :)
  • Odpowiedz
  • 1
@OSH1980 udało się odpalić. Nie ma tak źle. Są spadki, ale w sumie chodzi dobrze. Da się grać. Gra jest piękna. Nie chciałem opuszczać pierwszej planety. Tylko trochę warp do innego systemu długo trwa, ale to chyba normalne
  • Odpowiedz