Wpis z mikrobloga

Galaxy S4 to nadtelefon, #!$%@? jak nowy, farba delikatnie odpada z ramki, pseudoskorzane plecy to mistrzostwo świata, miałem zmienić na note 4, note 5, s6, s7, note 7 i czekam na s8 xDD ostatnio losowo zaczął mi się wyłączać, pogooglowałem żeby zrobić break dance baterią i problem zniknol na zawsze xDD pierwszy raz mam telefon 2 lata i nie mam na co go zmienić, polecam ten stan

#android #samsung #galaxys4 #sgs4 #galaxy #telefony
  • 15
  • Odpowiedz
@peperepe: Gorszego telefonu nigdy nie miałem. Plastikowa ramka pękła w na wysokości przycisków głośności, do tego odpryskujący lakier. A sam android zamula tak, że trzeba robić restart telefonu co drugi dzień.
  • Odpowiedz
Galaxy S4 to nadtelefon, #!$%@? jak nowy


@peperepe: No niezłe #!$%@?, wśród znajomych większość osób ma właśnie S4 i możliwe że już wszystkie przeszły przez moje ręce "żebym coś zrobił bo się zacina". No i fakt, bo stock chodzi beznadziejnie i dopiero po AOSP i tweakach się w ogóle do czegoś nadaje. Jak je testowałem sam to naprawdę mnie dziwiło że w porównaniu z trzyletnim Nexusem 7 to wyglądało po prostu
  • Odpowiedz
@peperepe: ja tam wole starego Note3 niz megasuperwyjebistego S7 - bateria #!$%@?, brak wymiany, niby 3 lata roznicy, a telefon to telefon, te same aplikacje, niby do gier jest ale sprawdzilem z ciekawosci kilka, dropuja, lol
  • Odpowiedz
@peperepe: Skórzana klapka jest tylko w "black edition", co do S4 miałem ją kupować ale jednak wybrałem Granda 2, nie wiem czy żałować bo jakimś miłośnikiem fonów nie jestem :P , zrootowałeś ją chociaż? ;D
  • Odpowiedz
@peperepe: skoro ma już tyle lat polecam zrootować, pobrać " Grenify" oraz zrobić roota, najprosciej go zrobić " Kingroot" , pobierzesz go ze sklepu play lub XDA ( mogę podlinkować ) i + polecam " cache cleaner " ( wymagany root) , i telefon bedzie jeszcze lepiej chodził i bateria dłużej potrzyma, protip z mojej strony, nic trudnego a fon może być jeszcze lepszy
  • Odpowiedz