Wpis z mikrobloga

Witajcie drodzy fani #gothic :) Przeszedłem ostatnio wszystkie części (poza Arcanią która NIE JEST Gothic'em).
Mam nadzieje że słyszeliście o projekcie G2 Multiplayer...
Gram od jakiegoś czasu (nostalgia motzno) w G2:NK Multiplayer na serwerze Kyrmir... Co by tu powiedzieć... Grałem już na kilku ostatnio i żaden nie postał zbyt długo, 0 akcji... same RP (role play) które są po prostu słabe...
Jest tu:
- rozwinięty system lvl
- dużo sposobów na pozyskiwania doświadczenia
- cała masa eventów
- kopalnie węgla, ametystu, rubinu (da się nieźle zarobić),
- masa pancerzy i broni (także nowych)
- możliwość stworzenia/ dołączenia do klanów.
- explorowanie terenów z Gothic II:NK (Całe tereny Khorinis, Jarkendar oraz Górnicza Dolina ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Nie jestem tu dla robienia reklamy- aczkolwiek fajnie by było złapać trochę więcej osób :) Dziennie gra tu około 50 osób więc serwer w porównaniu do konkurencji jest lepszy... Jestem tu po to by zostawić informacje dla chętnych, dla fanów gothic oraz dla tych którzy z czystej nostalgii (tak jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) chce się pobawić w tym lekko kanciastym świecie :) zapraszam!

Aby zagrać należy się zarejestrować na forum, następnie wejść w zakładkę "Jak zagrać na serwerze" i tak odpowiednio działać według wskazówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Forum Kyrmir
szarszun - Witajcie drodzy fani #gothic :) Przeszedłem ostatnio wszystkie części (poz...

źródło: comment_dk2KqHnLJuc42YldOHv5ZDg6ioFzTWpC.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@mACIOR: ja od niedawna :D dziś kopałem troszkę węgla by zarobić na jakiś dobry miecz. Polecam wybrać sobię dość szybko drogę rozwoju... Na początku ma się buffa który daje 100% walki mieczem jedno i dwuręcznym... jednakże jeśli mamy broń która zadaje 65 pkt. obrażeń, tracimy 5 % walki mieczem za każde 5 pkt ponad te 65... Ja kupiłem 2h 220 obrażeń i miałem 0% na trafienie- fatalny błąd :D

Co do
  • Odpowiedz