Wpis z mikrobloga

Dostałem za zbierane punkty w sklepie kombiwar (nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje) i kurde to urządzenie jest świetne. Poręczne, łatwe do mycia, większość potraw można sobie fajnie bez użycia tłuszczy zrobić na obiad. Mięsa, warzywa, frytki wszystko czego dusza zapragnie. Elegancko zarumienione, smaki z potraw super zachowane (w parowarze często wychodziły mdłe). Polecam.

#gotujzwykopem
thisismaddnes - Dostałem za zbierane punkty w sklepie kombiwar (nawet nie wiedziałem,...

źródło: comment_tU05O5XQAw33AWnkBb2N1G0Ku6YVH5fm.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: Jeżeli podlejesz sobie spód naczynia jakimś bulionem, czy tam wodą z przyprawami to możesz położyć na dołączonych do zestawu takich stojakach interesujące Cię danie, warzywa, mięso i ono będzie się elegancko "gotowało" na oparach. Jak chcesz frytki to po prostu układasz je też w środku na odpowiednim dołączonym stojaku, załączasz sprzęt, ustawiasz odpowiednio pokrętła (wszystko opisane obrazkami, albo w książeczce) i robię się zajebiste złociste i chrupiące po 15 minutach
  • Odpowiedz
  • 0
@plumkajacy_kalafior: bo to trochę nieprecyzyjne napisałem. Jak dajesz frytki to nic nie podlewasz do misy. Wkładasz takie mrożone i odpalasz. Z góry napieprza ukryty tam wiatrak i grzałka i po prostu po 15 minutach są pyszne nie wysuszone i złociste.
  • Odpowiedz
  • 0
@proba1: Właśnie nie. Jak wrzucisz samo mięso to tam jest taka cyrkulacja powietrza, że część wilgoci zostaje, mięso jest nawodnione i mięsiste, a z zewnątrz grzałka i nawiew je przypieka i opieka. Sam jestem zaskoczony
  • Odpowiedz
@halogen12v: Skąd żeś chłopie odkopał ten post sprzed 5 lat? :D Papieru nigdy nie używałem, ręczne mycie było wygodne, ale sprzedałem sprzęt po roku używania koleżance, bo w sumie większość rzeczy i tak robiłem w piekarniku i to zaczęło stać nieużywane coraz częściej. Z rusztami nie było źle, bo je myłem od razu jak jeszcze wszystko nie zastygło i było świeże także dało się to przeboleć ;)
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: Google.pl - wykop, kombiwar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam podobnie - u mnie, po nie najlepszych frytkach kombiwar odszedł w odstawkę, naczynie do gotowania na parze mam oddzielne. Teraz próbuję się przekonać do niego lub sprzedać. Na myśl przychodzi mi wszelakie, szybkie podgrzewanie, pieczenie ryby. Papier dużo wczoraj mi pomógł.
  • Odpowiedz