Wpis z mikrobloga

Mircy polecicie mi jakieś słuchawki dokanałowe za ok. 100cbln? Obecnie używam PIONEER'ów (pic rel), które grają mega, mega, mega dobrze. Wg. google jest to model SE-21CL, tylko gdybym kupił słuchawki o takich parametrach jak te podane dla tego modelu, to bym się ogromnie zawiódł. Bo ogólnie problem w tym, że te słuchawki mają już jakieś 5-6 lat i pęka w nich izolacja. Do tego czasem już coś nie styka w słuchawce i trzeba je "puknąć" by znów grały normalnie. Szukam czegoś o podonej jakości już od dłuższego czasu. Sprawdzałem inne markowe sluchawki w niższych cenach, o dobrych parametrach (szerokie pasmo itp.) no i w sumie były na tyle gorsze, że nie mogłem się przyzwyczaić. Jak miały zadowalający bas to gubiły się przy większych głośnościach nieprzyjemnie trzeszcząc. Te grają czysto, dźwięk jest głęboki i dobrze izolują od otoczenia no i nie trzeszczą nawet przy max. głośności. Dlaczego dokanałowe - bo takie są dla mnie najwygodniejsze. Może powiecie jak szukać, żeby znaleźć? #pytanie #sluchawki #muzyka #elektronika #dzwiek #technologia
Pobierz S.....X - Mircy polecicie mi jakieś słuchawki dokanałowe za ok. 100cbln? Obecnie używ...
źródło: comment_B68XFHVXHbpw0c2xrJM8CijsNH96BEKc.jpg
  • 9
@SwiniaczXXX: Porównywałeś je może do EP-630 od Creative? Ja mam takie i grają OK ale na pewno nie mega dobrze, w porównaniu do dtx-501p których używam w domu to dźwięk jest z dupy a w sumie jakieś dobrze grające dokanałówki mógłbym sobie sprawić.
@4833478: Czyram recenzję i jak czytam zdanie "Dźwiękowo słuchawki wypadają bardzo przeciętnie ale poprawnie w sytuacji, gdy nie słyszało się lepszych i droższych konstrukcji." To już wiem, że to nie dla mnie. Na prawdę to jak grają te Pioneery jest nie do podrobienia. Tylko one 5 lat temu kosztowały 115zł więc pewnie teraz minimalny budżet na tkaie słuchawki to 140-150zł