Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, kupilem macbooka 12" retina z 2-4 tygodnie temu, #!$%@? 9k szekli, wiekszosc czasu klikam na zewnetrznej klawiaturze, ale i tak juz jest pare klawiszy "wkleslych" (stuck), tj. naciskam i opadaja, po czym nie chca sie juz podniesc i slabo reaguja

dzwonilem do serwisu serwisow apple'a i prosza by go zostawic na 5 dni roboczych. zajebiscie

#macbook #apple
  • 10
  • Odpowiedz
@zazywasz_wygrywasz: Sprzęt rzeczywiście słaby szczególnie bez SSD, bez porównania do Twojego, kaucja trochę dziwna patrząc na cenę laptopa którego zostawiasz. Hm.. jak mieszkasz blisko granicy to możesz spróbować zapytać w jakimś Apple Storze, zazwyczaj jest tam o wiele lepsza jakość obsługi klienta niż u partnerów. Może uda się to naprawić szybciej, albo chociaż coś lepszego dadzą jako zastępstwo.
  • Odpowiedz
@EvineX: myslalem, zeby pojechac do drezna albo berlina, ale nie mam na to czasu. gonia mnie terminy, mam pare projektow do zrobienia, w tej chwili nie moge sobie pojechac na caly dzien do niemiec, a na te konkretnie usterke skarzy sie mnostwo osob, niektorym nawet wymieniano parokrotnie komputer:

http://forums.macrumors.com/threads/new-keyboard-h-key.1867551/

jutro pojde kupic jakis inny komputer, bo nie mam wyboru (jestem na wyjezdzie), ale nie bedzie to mac, mimo ze wydalem u
  • Odpowiedz
@zazywasz_wygrywasz: no to nieciekawie, Pro ma wyjść w październiku nowy, podobno z tego co czytałem na MR to maja być spore zmiany, ja na to właśnie czekam bo myśle nad wymianą mojego Pro z '14.
  • Odpowiedz