Wpis z mikrobloga

Witajcie nocne mirki. To co zrobiłem, zrobiłem dla was nocna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wiadomo, po lekkim spaleniu się, umiejętności plastyczne jak i w sumie wszystkie spadają, więc piękne to to nie jest. ALe liczą się chęci!
Przeczytałem, że w filmie "Smoleńsk" uśmiercili dziennikarza, który tak naprawdę nadal żyje. W sumie to nie mam pojęcia, co to ma wspólnego z tym co zrobiłem, ale jakoś mnie to natchnęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Przedstawiam wam
Smoleńsk - Odrodzenie

Fabuła jest bardzo prosta. Okazało się, że znaleziono sposób na uratowanie Jana Pawła II który był w szponach śmierci. Ten jako jedyny prawdziwy Polak, chrześcijanin zapragnął wskrzesić Lecha Kaczyńskiego.
Wszystko poszło jak najlepiej, Lech Kaczyński powstał, lecz to już nie była ta sama osoba. Pragnął on przekabacić wszystkich na stronę nieumarłych, którym był protoplastą. Jan Paweł II nie mógł wiecznie niestety walczyć z siłami zła, i sam przeszedł na ich stronę, stając się Lich Kingiem. NA tym kończy się część druga. Zobaczymy co wyjdzie w trzeciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ze znajomą stwierdziliśmy, że to w sumie jedyna i logiczna kontynuacja tego "świetnego" filmu, który ma wyjść. Zapraszam do oceny hehe
Wstawie tagi dla innych
#heheszki #humorobrazkowy (bardzo słaby jednak) #papiezaobrazajo #smolensk #zamach #kaczynski
NecroYuggoth - Witajcie nocne mirki. To co zrobiłem, zrobiłem dla was nocna ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: comment_o3a16Uh0eq0dBExsMN5FIvBPZD63MGxI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach