Wpis z mikrobloga

@Boli: nie plynie przez baterie, po prostu zawsze jest bateria podladowywana i sie grzeje :)

@GdzieJestBanan: laptopa to ja sprezonym powietrzem bym nie czyscil bo powietrze rozprezajac sie skrapla pare wodna w srodku kompa - najgorsze co mozna zrobic!

Co ciekawsze ostatnio sprezone powietrze okazalo sie byc gazem do zapalniczki! Powaga, mam taki pojemnik z napisem sprezone powietrze do czyszczenia elektroniki itp a napelnialem nim zaopalniczki jak palilem. Jak bym
@krisip: Tylko że ja mam PC'ta nie laptopa. ;p Zawsze wyjmowałem kartę i dmuchałem normalnie na balkonie, ale to jest dość problematyczne, bo kara jest dość sporych rozmiarów, ciężko ją potem z powrotem zamontować.
@GdzieJestBanan: Jak masz plastikowa rure od odkurzacza to jakie kurde ladunki? :) Przeciez nie szorujesz szczota tylko wkladasz rure, najlepiej ze zwezka na koncu to mocniej ssie.

Kurna jak to brzmi ;)
@krisip: Dzięki za rady. :) Po prostu naczytałem się opowieści, jak to po takich zabiegach komputer się po prostu nie uruchamiał. :P Zadziałam jakoś w weekend, bo niezła warstwa się już zebrała i nie wyrabia chłodzenie. ;)