Wpis z mikrobloga

@gaim: W tym roku kupiłem siostrzeńcowi (6 lat) na urodziny podobną rzecz (jakiś większy zestaw Carrera GO). Był baaardzo zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gaim Pamiętam za gnoja jak sobie poparzylem palce, gdy się "pilot" nagrzal, gdy miał zwarcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Później cały dzień z ręką w kubku z zimna woda. XD
  • Odpowiedz
@gaim: O kurde.. gdzie ja to mam. co się z tym stało... zabawy przy tym było w opór.. i jeszcze tak mocno światła się samochodom świeciły.
@Cumpelnastodwa: Czy ja wiem czy nie stare, ja to miałem na początku lat 90.
  • Odpowiedz
@gaim: Dostałem jako gówniak to na gwiazdkę, jakoś na początku podbazy, albo nawet w przedszkolu. To będzie dobre 15 lat temu. Kilka lat temu odkopałem to na strychu- nadal działało, tylko 2 baterie r20 żarło w 15 minut ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Autodraha


@AlgorytmPrima: stary dzięki za uświadomienie jak się to nazywało !

Ale to była zajebista zabawka - sezonowo rozstawiana w pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°) te kolizje samochodu wyścigowego z ciężarówką ahh !
  • Odpowiedz
@gaim: Pamiętam, oj pamiętam, dostałem taki tor gdzieś w okolicach 1999/2000. Potem coś się #!$%@?ło i jeden samochodzik wypadał praktycznie ciągle z trasy mimo użycia minimalnej ilości "gazu" w pilocie ( ͡° ʖ̯ ͡°) i nie chciało się tego rozkładać na pół pokoju za każdym razem xD
  • Odpowiedz
@gaim: Kiedyś miałem, połączyłem żelowy akumulator do tego i mimo, że było to kupe czasu temu, to pamiętam mase dymu i zaprzające po pokoju samochodziki :D
  • Odpowiedz
  • 1
@gaim Pamietam jak po jakis czasie te #!$%@? samochodziki wypadaly na zakrecie albo jak musialem te druty w podwoziu ustawiac zeby autko normalnie jezdzilo xD
  • Odpowiedz
@gaim Po pierwsze takie coś można nadal kupić, po drugie to nie jest PRL, bo w latach 80 można było kupić takie samochodziki w RFN wypasione w porównaniu z tym co podrabiał PRL. Więc to nie był nigdy wymysł PRL. Miałem takie w latach 80 z Niemiec i to był szpan w porównaniu z tym made in PRL.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.