Wpis z mikrobloga

I macie #!$%@? lemingi #dobrazmiana sami przyznaja ze czekaja do grudnia az rzeplinskiego wymienia a potem stworza swoj trybunał i beda zmieniac konstytucje bez wiekszosci 2/3 bo kto im zabroni... #!$%@? beda was swedzialy kukle, dupska, uszy oczy nogi i #!$%@? wszystko bo wyruchaja was do ostatniej złotówki ukrytej w skarpecie... #bekazpisu #lemingipisu #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #polityka
  • 8
Nie wiem. Raczej nie. Spojrzcie na historie komuny w PL. Ona milionom wymizerowanych ludzi ktorzy nie mieli nic dala prawie nic. I ci ludzie się cieszyli. Co ich obchodzilo ze ruscy niszcza ostoje polskiej kultury - potomkow szlachty, skoro ta sama szlachta byla utozsamiana z ciemiezycielem. Teraz obawiam sie będzie podobnie. Kilkadziesiat tys. dostanie ochlapy za OT (z rodzinami kilkaset tys), pato zamiast do pracy to dostanie 500+ (sam program nie glupi
@siodemkaxx: ja się nie mogę doczekac ale myślę że mniej niż Pan RZ. Nareszcie będzie mógł przestac udawać (kekeke) i zajmie należyte miejsce jako przywodca antypisowskiej opozycji.