Wpis z mikrobloga

Mam pytanko, szczególnie do posiadaczy "gryzonia" steelseries Rival 100. Śmieszna sytuacja, bo u mnie w mieście był Media Markt wywalony na pół pietra galerii, a wybór żenująco słaby, ostatnio zmniejszyli powieszchnie sklepu i wybór, szczególnie gamingowej strefy niebotycznie się powiększył. Wreszcie na półki trafiły produkty SS, Razera i kilka innych. Skorzystałem z okazji i sprawdziłem jak leży w ręce 100, którą zamierzam kupić od dłuższego czasu. Wszystko fajnie i zajebiście, ale martwi mnie jej scroll, jest jakiś taki badziewny i jakby był wyciągnięty z jakieś chińskiej myszki za 5zł. Jakiś użytkownik może napisać jak to wygląda? Poza tym jak wreszcie jest z tymi bocznymi gumowymi fragmentami na boku? Obecnie mam a4tech v8, którego nikomu nie polecam, totalne gówno i nie dorasta do pięt X7.
#csgo
Pobierz
źródło: comment_SnUoONtYEXTChiNe1AHrSu7tQOetZQNY.jpg
  • 14
@stresS: scroll w tej myszce jest mega gówniany i nie poleciłbym jej najgorszemu wrogowi ;p używałem jej półtora miesiąca i napisałem do steelseries że skrol lata na boki to dali mi kod 40 euro na nowego rivala, którego i tak sprzedałem xD jak chcesz podobną myszkę to polecam ci Tesoro Sharur Spectrum, podobny kształt, 6 przycisków + opleciony kabel czego brakuje w Rivalu 100.
@stresS: Ten plastik po boku gryzie w palce jak lubisz mocno trzymac myszke, jak poci Ci sie reka to latwiej jest utrzymac mokre mydlo niz tą myszke, nwm jak jest z innymi kolorami, moze maja inny plastik ale tej czarnej nie bierz, sensor bardzo dobry ale drugi raz bym jej nie kupil