Wpis z mikrobloga

Szanowne słuchacze #rwmfm ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ależ dawno nie pisałam tego wstępu...)

Nadejszła chwila na pstrąga z grilla, a dokładniej - na mój skromny powrót w radioprogi :D

Zapraszam Was zatem dziś na g. 20 do @rwmfm na malutką imprezę powitalną.

Grać będziemy rock oraz metal, wybierałam utwory nadające się do podrygiwania gdzieś w kącie piwnicy. Ot, taka mała rockoteka na rozbudzenie apetytów (ʘʘ) Będą utwory starsze i nowsze, mniej i bardziej szatańskie, ale jedno jest pewne - na pewno będzie dobrze, bo będziecie ze mną WY! ( )

Dodam tylko, że impreza wyżej wspomniana ma też na celu uhonorować mój nowy radiomikrofon!

Liczę na Was, mam bowiem leciutką tremę (taką leciuteńką, no) i mam nadzieję, że pomożecie :)

Radjo jest tutej
Tu so spamlisty, jakbyście chcieli być wołani na granie

PS. Przypomnę się w drugim wołaniu bliżej 19:30 ʕʔ
niedzwiedzica - Szanowne słuchacze #rwmfm ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ależ dawno nie pisałam tego ws...

źródło: comment_WjXC1qr7d8HZlL6MiwTNwq8Cdpw7sQpK.gif

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@niedzwiedzica: A może jakiś tag, pod którym Mirki by wrzucały swoje propozycje utworów, a Wy później z podanych utworów w jakiejś audycji wybierali te, które Wam się podobają. Tak by każdy miał w wykopowym radiu trochę swojej muzyki. :p Choć z drugiej strony wiem, że mogło by to dla Was być problematyczne i upierdliwe. :D
  • Odpowiedz
@innigri: ależ każdy ma w wypokowym radjo swoją muzykę - podczas audycji na naszej stronie poza siedzeniem z nami na czatku i omawianiem czego się da można poprzez kliknięcie w "pozdrów" zgłaszać propozycje. Nasza już w tym głowa, żeby w tak zwanym międzyczasie odsłuchać co nadeszło :) Nie jestem zwolennikiem wrzucania propozycji pod tagiem, bo wtedy inni słuchacze nie mają niespodzianki, a tak można doznać wielu wspaniałych muzycznych objawień :D
  • Odpowiedz