Wpis z mikrobloga

Szanowne słuchacze #rwmfm ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ależ dawno nie pisałam tego wstępu...)

Nadejszła chwila na pstrąga z grilla, a dokładniej - na mój skromny powrót w radioprogi :D

Zapraszam Was zatem dziś na g. 20 do @rwmfm na malutką imprezę powitalną.

Grać będziemy rock oraz metal, wybierałam utwory nadające się do podrygiwania gdzieś w kącie piwnicy. Ot, taka mała rockoteka na rozbudzenie apetytów (ʘʘ) Będą utwory starsze i nowsze, mniej i bardziej szatańskie, ale jedno jest pewne - na pewno będzie dobrze, bo będziecie ze mną WY! ( )

Dodam tylko, że impreza wyżej wspomniana ma też na celu uhonorować mój nowy radiomikrofon!

Liczę na Was, mam bowiem leciutką tremę (taką leciuteńką, no) i mam nadzieję, że pomożecie :)

Radjo jest tutej
Tu so spamlisty, jakbyście chcieli być wołani na granie

PS. Przypomnę się w drugim wołaniu bliżej 19:30 ʕʔ
niedzwiedzica - Szanowne słuchacze #rwmfm ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ależ dawno nie pisałam tego ws...

źródło: comment_WjXC1qr7d8HZlL6MiwTNwq8Cdpw7sQpK.gif

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Mam nadzeje ze uda mi sie chociaz na chwile wpasc. choc moze byc ciezko, bo zapewne bede pil piwo z kumplem, ale czego sie nie robi by posluchac troche metalu :)
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: na Zenka w radjo też przyjdzie czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@innigri: na większości mojego grania można zamawiać :) ale każdy prezenter działa po swojemu. puszczam wszystko, za co nie grozi paragraf i chociaż odrobinę da to się podciągnąć pod temat, o ile jakiś jest :D
@Loloman: zapraszam, ale uprzedzam solennie, że będzie bardzo różnorodnie :)
@Golibroda: powróciłam i nie dam się wygonić!
  • Odpowiedz