Wpis z mikrobloga

Cumple z #depresja, jak radzicie sobie ze zmęczeniem? Ja już nie mam pomysłów. Podobno wyczerpanie depresyjne da się zwalczyć aktywnością fizyczną, ale nie pomaga mi to w takim stopniu, w jakim bym chciała. Wszystko mnie aż boli, ledwo się ruszam, a dzisiaj już przeszłam samą siebie - po nastawieniu prania musiałam się na chwilę położyć, bo nie dałam rady ustać na nogach. Co robić, co robić?
  • 13
@gosiage: właśnie już jestem na mieszance mirtazapina+kwetiapina+wenlafaksyna+depakine (co za ciąg długich wyrazów się w ogóle stworzył XD). Wydaje mi się, że leki są już w miarę spoko dobrane i że to coś we mnie (w mojej głowie) jest znów coś nie tak albo po prostu zapomniałam o jakimś sposobie na zwalczenie tego wszystkiego
@goracy_paczek: zbadaj poziom magnezu we krwi, ogólnie się zbadaj. mi depresję znacząco wzmacniał niedobór magnezu oraz dieta (odstawiłem pszenicę i zacząłem suplementować magnez - duże ilości wody Vytautas, Magne B6, moczenie nóg w chlorku magnezu) i czuję że jest lepiej. Depresja jest nadal, ale łatwiejsza do opanowania. I idź się powylegać na słońcu.
@bambonierka: ponad pół roku. W sumie to się zastanawiam,czy to nie kwestia psychiki jednak, bo ostatnie dwa dni były dość dobre - zmieniłam nastawienie i dzień rozpoczynałam ćwiczeniami (które teoretycznie powinny mnie wymęczyć, a dodawały kopa)