Wpis z mikrobloga

@Przwoj: jeśli tylko kupisz etui to nie będzie problemu trzeszczących plastików

No i plus czyli 3 GB ram co daje lepsze perspektywy na przyszłość
  • Odpowiedz
  • 0
@Przwoj Bateria to kosmos,7-10 godzin na włączonym ekranie i ładuje średnio co 3-4 dni przy normalnym użytkowaniu. Czujnik dotykowy szybko działa, telefon się Nie wiesza i całkiem płynnie chodzi mimo wielu działań w tle. Podczerwień do obsługi np TV świetnie działa. Jedynie co może przeszkadzać to dźwięk z głośnika przy maksymalnej głośności, staje się trochę niewyraźny. Aparat też nie robi cudownych zdjęć, ale są wystarczające. Nie widzę lepszego modelu w stosunku cena/jakość.
  • Odpowiedz
@nicky_santoro @Supren : przy dość intensywnym użytkowaniu bateria pada po 12 h, grzeje się jak cholera; w upalne dni można zapomnieć o maksymalnej jasności wyświetlacza, bo sie włącza blokada przed przegrzaniem, jako nawigacja nadaje sie średnio bo ładowarka 2,1A nie daje rady go na bieżąco ładować...
  • Odpowiedz
@nicky_santoro: tak... oddałem córce, muszę słuchać narzekań, że w pokemonach muli, jak chodzi z powerbankiem, to fon jest tak gorący, że ciężko go trzymać... zdjęcia robi dobre, ale nagrywać 4k w upalne dni się praktycznie nie daje...
  • Odpowiedz
@Supren: może trafiła Ci się wersja z lepiej doklejoną pamięcią do procka... są nawet mody na doklejanie miedzianej płytki aby polepszyć chłodzenie... szkoda że pompy wodnej nie polecają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cincin27: Redmi 3 nawet na żywo nie widziałem :-) G3 użytkowałem sam ponad rok, teraz męczy go córka
odniosłem się do nickay santoro i tak się rozniosło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam używam teraz MI5 i nie narzekam
  • Odpowiedz