Wpis z mikrobloga

Mirki co się stało.
Wystawiłem na sprzedaż aparat i jak to pewnie wiecie często piszą upośledzenie oszuści (a raczej próbujący nimi być) łamaną polszczyzną, żeby wysłać do UK czy innego zadupia.
No i dzisiaj patrzę - ktoś o danych "Obinna Mbakwe" wygrał aukcję i kupił przedmiot. Ale nie zapłacił. No to w sumie się nie zdziwiłem.
Ale po kilku godzinach wpłata wylądowała na PayU i od razu wysłałem ją na swoje konto.
To nic.
Dostaję maile od tego gościa łamaną polszczyzną, żebym nie wysyłał UPSem czy innym shitem. A sam wybrał wysyłkę pocztą...

Trochę się cykam, bo to nie wszystko. Jego avatar w adresie mailowym jest następujący obrazek jak na końcu.

To chyba będzie najdziwniejsza transakcja na allegro w moim wykonaniu.
#allegro
Vister81 - Mirki co się stało. 
Wystawiłem na sprzedaż aparat i jak to pewnie wiecie...

źródło: comment_1I6gbdfcT30tszlgSZNgfzWjPJJdCvCv.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Vister81: ciekawe czy jak otrzyma to będzie się kłócił, że nie dostał, albo że uszkodzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale fakt, że ciekawa nazwa + awatar + przebieg transakcji.
  • Odpowiedz
@prawdziwek: zapłacił kartą. Wysyłka do Jeleniej Góry :|
@gen_mielec: D60, #rozowypasek potrzebuje pieniędzy i postanowiła się z nim rozstać. Trochę rozdupcony obiektyw, bo ostrości nie łapał za każdym razem, no ale cóż.

@zolwixx: asekuracyjnie nagrałem filmik, w którym pokazuję, że aparat działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napisałem mu też dwa razy, że wszystko jest w 100% zgodne z tym, co było napisane na aukcji (np.
  • Odpowiedz
@Vister81: jesli doszukiwac sie przekretu to kradzione konto i karta. Tylko adresu zapomnial zmienic i teraz bedzie probowal cie namowic bys wyslal do murzyna? Zadzwon do tego co kupił
  • Odpowiedz
@prawdziwek: pisałem do allegro. Konto zweryfikowali i wstępnie nie widzą przeciwwskazań ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jutro się zobaczy co to się #!$%@?. Może to po prostu miły, czarnoskóry imigrant, który chce zacząć zabawę z fotografią?
  • Odpowiedz
wczoraj ten sam człowiek kupił ode mnie lustrzankę na allegro. Póki co wpłaty brak ale po komentarzach negatywnych widzę, że niezłe z niego ziółko...
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: ja tym bardziej... normalnie działający murzyn z policją w awatarze kupił od Ciebie uszkodzony aparat płacąc PayU i zadowolony wystawił pozytywny komentarz. Czy to znak nowych czasów?
  • Odpowiedz