Wpis z mikrobloga

#zanonimowychmirkowyznan

Mój jajniczek nosi go praktycznie cały czas. Na początku narzekał ale z czasem przyzwyczaił się podobnie jak przyzwyczajamy się do obrączki, przyzwyczajamy się i przestajemy to czuć. Według mnie pas przynosi same zalety, a co ciekawe mój jajniczek też uważa, że są to zalety za wyjątkiem tego, że nie możne skoczyć sobie na boczek i onanizm odpada. Czyli jeżeli mówimy o małżeństwie to same zalety :-). Pierwsza zaleta. Facet nie zdradza. Druga zaleta. Facet nie onanizuje się. Trzecia zaleta. Nie myśli o skoku w bok. Te trzy zalety powodują, że on myśłi tylko o tobie. Nie kombinuje, nie skupia się na wyrwaniu innej tylko mysli jak zachęcić ciebie do seksu. Druga sprawa to jak on siedzi w tej klateczce 2-3 dni to jest napalony jak dziki zwierz i seks jest o niebo przyjemniejszy. Dotyczy to czułości, jego dzikości, twardości peniska, ilości orgazmów w krótkim czasie, długości całego wieczoru. Nie mówiąc o tym, że możesz na nim na początek wymóc długa minetkę, zamim go oswobodzisz skupia się tylko na twojej przyjemności. Poza tym po drugim dniu przebywania w klatce już zaczyna być bardzo natarczywy jeżeli chodzi o ciebie, próbuje zachęcić ciebie i zdobyć jak za czasów panieńskich. Im dłużej go przetrzymasz tym lepszy rezultat. Są też inne zalety, jak święty spokój. Nie zadję sobie głupich pytań jak wyjedzie w delegację, czy ma jakieś ważne narady, kiedy nadużywa alkoholu, itd. Inną zaletą jest władza jaką wówczas masz nad nim. W razie sprzeczki, mówisz mu, że albo przeprosi natychmiast albo kluczyk dopiero za tydzień!!! Uwierzcie mi wymięknie i padnie u stóp. Mój jajniczek na przykład ma już prawie dwuletnie doświadczenie z pasem i jest bardzo zadowolony. Przynał mi się, że kiedyś mimo, iż był młodszy miał mniejszą ochotę na seks, a spowodowane było to onanizmem. Sam mówił, że bardzo często po przyjściu do pracy zaczynał dzień od internet i ciekawych filmów, poczym spuszczał się. A teraz tylko przy mnie, co przekłada się na większe zaangażowanie w nasze życie seksualne. Podobnie bywało w delegacjach i innych naszych rozstaniach, marnował plemniczki. Generalizując w mojej ocenie męski pas cnoty powinien być bardziej upowszechniony i powszechnie stosowany i w opinii publicznej akceptowany, ponieważ tutaj mielibyśmy same korzyści. Proszę wyobrazić sobie, że od ślubu facet nosi coś takiego. Nie zdradza. Upadają nielegalne agencje towarzyskie, kończy się prostytucja, handel kobietami, stręczycielstwo, itd. Jak facet zdradzi, to w sądzie byłoby łatwo udowodnić, że traci wszystko,a kobieta jest górą. Czy ja nie mam racji. I jeszcze dwie sytuacje które zawsze mnie rozbawiają. Wyobrażam sobie taki świat gdzie na ślubie mężczyzna zakłada kobiecie obrączkę, po czym ksiądz zaprasz ich na zachrystię gdzie kobieta zakłada przyszłemu mężowi klateczkę, zamyka kłudeczkę i wracają do ołtarza, kobieta w triumfalnym geście z uniesioną ręką pokazuje kluczyk. On wiesza go na jej szyji, a ksiądz ogłasza ich mężem i żoną. Pas cnoty mógłby posiadać złotą kłódeczkę, żeby nie rdzewiał, kluczyk złoty może nawet z diamentem, żeby nam ładnie prezentował się miedzy piersiami. Czyż to nie jest cudowne? Czy wyobrażacie to sobie? Siedzimy sobie na babskich pogaduszkach, jedna nie ma kluczyka, druga ma zwykły, trzecia złoty, u czwartej błyszczy szlachetny kamień na złotym łańcuszku u innej na platynowym i podziwiamy sobie ładne kluczyki, a starzy siedzą i bezpiecznie grając w karty popijając piwko – tyle mogą :-)


cooooo XD
#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #niewiemjaktootagowac
  • 4
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: grubo... ciekawe jest to czy to zarzutka czy nie... Poraża to jak głupie to jest, że oczekiwałaby tego od faceta (w sumie to po prostu robi),a sama nic takiego nie nosi...
  • Odpowiedz