Wpis z mikrobloga

Witam. Jestem zainteresowany eKontem dla młodych (13-20). W dokumencie dotyczącym taryfy prowizji i opłat dla osób fizycznych znalazłem zapis, iż obsługa gotówkowa w placówce jest płatna 9 zł (strona 5 i 6 pdfa). Proszę powiedzieć, czy te kwoty dotyczą również wpłat we wpłatomatach?

#mbank @ZespolmBanku

  • 6
@Kavelach, korzystanie z wpłatomatów nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Na poniższej stronie, znajdziesz listę bezpłatnych wpłatomatów na terenie kraju: https://www.mbank.pl/placowki-bankomaty/#indywidualni_wplatomaty Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania odnośnie eKonta m, zachęcamy do ponownego kontaktu.

Pozdrawiamu,
Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
@SzaryStefan: mistrzu, we wszelakich regulaminach są zapisy ABC nazwane dalej jako XYZ, albo nawet całe słowniczki tego typu pojęć. Dokumentów do tego konkretnego konta jest pięć, a zanim przekopałbym się przez nie wszystkie, minęłoby trochę czasu. Dlatego wolałem zapytać i uzyskać konkretą odpowiedź, nie tracąc swojego czasu więcej, niż absolutne minimum.