Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam nową umowę z UPC i dostałem ten nieszczęsny modem Technicolor 7200. Nie mam co prawda aż takich problemów jak ludzie opisywali jeszcze [tutaj](hhttp://www.wykop.pl/link/2195530/jak-sobie-poradzic-z-routerem-technicolor-od-upc/), ale też nie jestem do końca zadowolony z tego co się dzieje na wifi. Internet mam pakiet 120 i oczywiście na tym urządzeniu jest to osiągalne tylko na kablu, po radiu leci 30Mb/s.

Pytanie jest takie: jak wykręcić maksa po wifi z takiego sprzętu? I ile ten maks na dobrą sprawę może wynosić? Urządzeń, które śmigają na 5ghz nie mam, największy ból dotyczy telewizora podłączonego po wifi, na którym odpalam streamy bezpośrednio. Zainwestować w jakiś router dodatkowy? Coś może polecicie?

#tc7200 #upc #technicolor #sieci
  • 6
@kliknij_tutaj: Polecisz coś co nie będzie sprawiać problemów? Cholernie się irytuję jak coś jest nie tak ze sprzętem, więc można mnie naciągnąć w takim przypadku na droższy sprzęt ( ͜͡ʖ ͡€)
@Iudex: sam szukam czegoś co będzie wszechogarniające. Jest bardzo polecany linksys, taki czarny z kilkoma wystającymi antenkami, ale czekam na konferencję apple czy nie odświeżą airporta express. Fajnie było by mieć router z wyjściem audio :)