Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki doradzcie co robic.
Dowiedzialem sie dzisiaj, ze mam WZW. Oczywiste jest dla mnie poinformowanie o tym mojej ex, ale tu pojawia sie problem. Otoz po rozstaniu poblokowala mnie wszedzie: fb, telefon, itd.
Myslalem by wyslac jej list, ale niedawno wyprowadzila sie do innego miasta.
Co robic?
#choroby #wzw #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 23
  • Odpowiedz
OP: @OldFuckinPyroRex: nie chce rejestrowac kolejnego numeru, a na dodatek jak probowalem teraz zadzwonic to nie ma sygnalu. Wczesniej odrzucalo polaczenie.
@Lilit: nie mam numeru konta, przepadl, bo historie mam rok wstecz plus sprawdzala stan raz na kwartal.
@BoaKusicielka: @mirek_januszy: jak wyzej oraz to, ze mi nie uwierzy w pojedynczego smsa.
@opo92: taa, napewno bede jechal ponad 300km w tym celu.

Chociaz waham sie czy nie olac tego za to jak ona mnie potraktowala
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No to tylko pogratulować dojrzałego podejścia do sprawy... To, żę jest twoją ex i żywisz do niej urazę nie znaczy, że mają z tego powodu cierpieć postronne osoby np. inni faceci. Chyba nie chciałbyś być na ich miejscu, co?
  • Odpowiedz
OP: @BoaKusicielka: to byl jeden z jej warunkow, zebysmy byli razem. I z tego co wiem jej facet ma lub bedzie miec wazektomie.
@qqwwee: ale skoro jest wysokie prawdopodobienstwo, ze to od niej sie zarazilem to sama powinna sie przebadac. Nie liczac krotkiego pobytu w szpitalu nie mialem innych okazji do zlapania tego.
Jakbys wiedziala co ona odwalala to tez bys sie zastanawiala czy jej powiedziec. Zwlaszcza skoro kontakt z nia mam tak utrudniony.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany
  • Odpowiedz
OP: @no_i_w_ogle: powinienem, ale nie musze.
Dentysta odpada, ostatnio bylem z trzy lata temu. A pod koniec zeszlego roku mialem badania ogolne + watrobowe, wtedy bylo ok.
Wiec do zakazenia musialo dojsc tuz przed nimi, w trakcie badan i pobytu w szpitalu lub pozniej. Ale po rozstaniu nie mialem gdzie i od kogo sie zarazic.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę
  • Odpowiedz
ZapleśniałyStulejarz: @no_i_w_ogle:

Dziecinne zachowania? potrafisz ty czytasz ze zrozumieniem, małolato? Facet chce poinformować karynę o zagrożeniu, pomimo tego, że owa karyna wybitnie mu utrudnia zadanie. Nie dziwię się, że się facet waha, czy warto. A poza tym, kim ty właściwie jestes, żeby się pod każdym wpisem wymądrzać ze swoimi radami na poziomie rozkapryszonej nastolatki, co? Kompleksy leczysz? Bo pozowaniem na "ciocię dobrą radę" nic nie ugrasz. Nie udawaj mądrej i doświadczonej, bo ci to nie wychodzi.

To jest anonimowy
  • Odpowiedz