Wpis z mikrobloga

@wczoraj o potędze nauki zdaję sobie sprawę :) Lecz bardziej chodziło mi o to, czy dobrze uczą. Teraz na fali powstała masa szkół/akademii itp. więc można się nieźle wtopić wywalając kasę w błoto
  • Odpowiedz
@23Yes O korepetycjach nie myślałem wcale, w stronę kursu ciągnie mnie, bo mają jakieś zajęcia z HR itp. a jako osoba, która w ogóle nie miała styczności z rynkiem pracy IT to jest dla mnie też ważne
  • Odpowiedz
@orinoku dzięki za zainteresowanie naszymi kursami. Jeżeli zastanawiasz się czy warto to oprócz opinii z zewnątrz zachęcam do kontaktu z naszym konsultantem, który przedstawi Ci szczegółowo wszystko, co oferujemy. Wbrew pozorom nie jest to tylko kurs programowania, ale wiele więcej :-)
  • Odpowiedz
Software Development Academy w Gdynia
Zdecydowanie nie polecam i informuje ze dotyczy to również innych kursów. Moja sytuacją i "przygoda z ta firma, wyglądała następująco. W sierpniu 2021 zmarł mi ojciec dzień po swoich urodzinach. Ja jestem osoba niepełnosprawną od 2010 po przebytej grypie. Zostałem z matka, ze śmieszną resztka renty. Jak wiemy zaczął sie wtedy okres pandemii. Mam 56 lat i zacząłem szukać wokoło siebie zajęcia które pozawalało by mi pozostać
  • Odpowiedz