Wpis z mikrobloga

@patrykard: nie łapię pokemonów i stać mnie na takie zegarki, także nie trafiłeś, po prostu nie widzę praktycznej potrzeby posiadania czegoś takiego jak mam telefon na którym mogę sprawdzić godzinę, już wolałbym kupić opaskę od xiaomi która mi wyświetli też godzinę i ma więcej funkcjonalności od zegarka

chyba że nie ma telefonu, te przypadki co napisał @konto_darmowe: akurat są dużo bardziej sensowne tj jakaś plaża, basen czy sporty wodne jestem
@patrykard: wyświetla godzinę co robi masa innych urządzeń również, podejść bym nie poszedł, ale po co w ogóle masz godzinę sprawdzać w kościele ? top kek, zdjąłbym przed wejściem i założył po wyjściu i tyle

i nie jestem no life, tak samo jak nie rzucam mądrościami z czapy, po prostu brakuje ci argumentów i tyle, jakoś @konto_darmowe potrafił względnie sensownie wytłumaczyć na co mu zegarek, ty nie potrafisz niestety
Po co nam zabytki skoro można wszystko #!$%@?ć i postawić nowe budynki


@crazyfigo: a to zegarek to zabytek ? nie wiedziałem, dzięki za taką informacje, porównanie z dupy totalnie
@crazyfigo: jestem zainteresowany, przedstawiłem swoje argumenty, niektórzy potrafili przedstawić inne sensowne, inni nie, w ankiecie zagłosowałem na żaden, bo nie wybrałbym żadnego => każdy jest brzydki

poza tym to ty #!$%@?łeś się w dyskusję, ja się zapytałem opa tylko na co mu zegarek - skoro jest telefon, bo może rzeczywiście uprawia jakieś sporty wodne itp, albo po prostu ma jakiś stary telefon lub jest starej daty i woli zegarki, ale oczywiście