Wpis z mikrobloga

@SwiniaczXXX: Co kto lubi. Moim zdaniem upychanie nadwozia sedan do małego samochodu jest bez sensu. Brzydkie te a3 nie jest, ale jest bezsensowne. Gorszy bo zarówno ochydny, jak i bezsensowny jest CLA (wąski i wysoki - pokraka). Ja mam tradycyjne podejście i jedyny sedan w Audi jaki uznaję to A8/S8. A4 i A6 tylko kombi, a a3 tylko heczbek. Ogólnie wyznaję zasadę Audi kombi, BMW sedan. Zamykam temat ( ͡°
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX: małe sedany premium są komiczne. CLA, A3 sedan plus niedługo BMW 2 sedan to coś co nie powinno mieć miejsca. A3 sedan z silniczkiem 1.0 116 koni zaczyna się od ponad 100 tys. 100 Kafli za ciasnotę, zabawkowy wygląd mydelniczki i silnik od kosiarki. Za tą kwotę można mieć dużo poważniejszy samochód (nowy).
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX: chyba dlatego, ze sedany w malych nadwoziach sa bez sensu, a mimo wszystko ludzie wybieraja pragmatycznie. Jest dluzsze od hatcha, a ma mniejsza pojemnosc bagaznika. Sedany maja sens, jak dla mnie, od segmentu E (A6, seria 5, E klasa), gdzie faktycznie liczy sie to, jak jestesmy postrzegani. A to? Przeciez to jakas Jetta dla nieco bogatszych, a stad juz blisko do Golfa.
  • Odpowiedz