Wpis z mikrobloga

@empe: czyli weź automat za freeko ale plać za kawe 1,50 za kubek
Ewentualnie nie kupuj automatu i parz sobie kawe w cenie50 groszy za kubek i do tego nie bądź uzależniony od 1 firmy.
KEK
@empe: Jest wygodna to racja, ale zauważyłem po dwójce moich znajomych, że na początku zachwyt bo bardzo dobra kawa (to mogę potwierdzić bo piłem u nich), ale dość szybko przestali tego używać bo jednak ceny kapsułek są spore.
@Krs90: Ja sam miałem kiedyś ten stary model Cafissimo (6 lat temu) ale po jakimś czasie dochodzi się do tego, że jednak kawa z tego ekspresu kosztuje za dużo.
@MichaelT128: Dlatego ja mam dwa ekspresy: zwykły przelewowy do kawki codziennej i kapsułkowy do jakiś lepszych raz na tydzień ;)


@SzaryStefan: po co używać ekspresu przelewowego jak można sobie po prostu w kubku zabetać?
@empe: a normalna kawa to w sumie nie wiem ile, ale chyba mniej niżte 50 gr o których napisałem.
@SzaryStefan: ale po hurcie trzeba potem odgrzewac. Zresztą ile kaw wypijesz dziennie? 2 ? Rano i po południu? A tak ma leżeć tyle czasu? Raz użyć prądu do zaparzenia a potem do podrzewania?

BTW picie kawy z kapsułek w domu to taki snobizm jak jedzenie non stop gotowego żarcia zamiast samemu ugotować. Czyli robienie sobie w domu substytutu knajpy.