Wpis z mikrobloga

Dlaczego każda lumia wygląda tak jak na zdjęciu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Widziałem wiele rozbitych telefonów innych producentów należących do budowlańców (niechcący wpadł z rusztowania wprost do betoniarki), traktorzystów (przypadkiem pługiem potraktowany), itp. Ale tylko te plastiki praktycznie zawsze* muszą mieć rozwalony ekran niezależnie od zawodu posiadacza...



#lumia #windowsphone
Pobierz Adriano - Dlaczego każda lumia wygląda tak jak na zdjęciu? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Widziałem w...
źródło: comment_vNZPVnHQAnNkq88uHDkW0DyCJw1LZK4H.jpg
  • 10
@Adriano: wygląda jak Lumia 800 - miały zajebisty ekran, gorilla glass itp. ale często lubiły pękać przy niefortunnym upadku szkłem w dół. Na szczęście 90% przypadków kończyła się tylko ukruszeniem szkła a cała warstwa dotykowa działała bez zarzutu więc używało się go dalej. Ja w swoim nakleiłem tylko folię, żeby mi kawałki szkła nie powchodziły w palce :)
@Adriano: lol miałam 2 lumie, telefon mi upadał non stop przodem do dołu, nawet rysy nie za bardzo się robiły, tak jak picrel skonczyłam tylko raz po upadku na ostrą wersję kocich łbów, po 2 latach posiadania, czyli po dziesiątkach podobnych upadków, nie podzielam więc Twej opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adriano: Moja 535 tez się nie chce jak na złość popsuć. Tylna obudowa ma każdy rog praktycznie pekniety (pomimo gumowych plecków) spadł pierdyliard razy, dziecko się nim często bawi, jestem budowlańcem, telefon jest w syfie dziennie po 10h, wpadł do wiadra z woda i płynem i nadal działa bez szwanku. Jedyne co dodalem to jakieś #!$%@? szkło za 4 dychy.