Wpis z mikrobloga

@endl3ss: myślę, że Twoje gotuj z wykopem byłoby fajne :D @tusiatko: swoją drogą zastanawiam się czemu żaden użytkownik się jeszcze nie odważył nakręcić filmiku z przepisem :D to by było całkiem ciekawe :>
  • Odpowiedz
@kicioch: Myslalam o tym, ale chce zachowac resztki prywatnosci na wykopie :D Te resztki resztuncie, ktore mi zostaly ;) Moja siostra tutaj siedzi od paru lat niezalogowana i nie chce sie za bardzo afiszowac :) Ona wie, ze tutaj jestem, ale mam wielka nadzieje, ze nie czyta wszystkiego... :P
  • Odpowiedz
@kicioch: Jejku ja mężczyzną jestem :( Serio u mnie z gotowaniem kiszka, robię to co potrafię, specjalnością moją są kotlety sojowe (a na nadwagę nie narzekam), eksperymenty tylko z przepisu innych... Coś podłapię, może tworzę własną wersję/coś pochodnego i tyle :) Ale zamierzam się uczyć, nigdy mi nie wychodziło jak kobietom, często coś przypalę, ale od zawsze uwielbiam pichcić :))
  • Odpowiedz
@endl3ss: to jesteś identyczny jak ja :D też uwielbiam gotować ale jestem samoukiem i powolnie mi ta nauka idzie ale tak sobie myślę, że za 10 lat to już będą dobrzy kucharze z nas :D (chyba, że kogoś niechcący otrujemy i pójdziemy do więzienia :().

@tusiatko: znajdź chociaż jedną osobę, której podoba się własny głos to będzie cud :D
  • Odpowiedz
@endl3ss: Moj chlopak tez nic nie potrafi, a nauczylam go robic zupe i sos pomidorowy z pomidorow :) Dobry i prosty jak drut jest tez sos smietanowo-pieczarkowy z odrobina koncentratu pomidorowego i kawalkami kurczaka (to sa wszystkie skladniki tego sosu ;) ) Jesz z makaronem i jazda :) robie to zawsze, jak nie chce mi sie robic obiadu :)
  • Odpowiedz
@tusiatko: zdradź mi jak zaciągnęłaś faceta do kuchni? Ja próbuję i nic... :( nawet sprawdzone metody nie działają :( I zrób gotuj z wykopem z tym prostym jak drut sosem bo smacznie brzmi :)
  • Odpowiedz
@endl3ss: Moja mama tak je, ech . Nie no chodzilo mi o to, ze jest pelno przepisow, ktore sa niebiansko proste i dobre :) Ja nie jestem Magda Gessler, nie wymyslam tych przepisow sama ... Moja ksiazka kucharska jest google i taka prawda :) Tylko nie ograniczam sie tylko do polskojezycznych przepisow...
  • Odpowiedz
@kicioch: Ja tak samo :D Zawsze najpierw zrobię dla siebie i mojej kobiety, jeśli w razie się uda to mamy przepis, często też ktoś z rodziny podłapie, jak nie (a bywa często :D) tp trzeba mieć coś zapasowego w lodówce :)
  • Odpowiedz
@kicioch: Hahaha on gotuje kiedy mnie nie ma, czyli kiedy jestem w Niemczech w czasie semestru. Jakby nie ugotowal to pewnie zylby na kanapkach a tak sie nie da na dluzsza mete. Zreszta kiedy pierwszy raz sam zrobil sos pomidorowy, zobaczyl, ze gotowanie wcale nie jest jakies trudne i juz o zupe to sie sam mnie zapytal jak to zrobic, bo chce sprobowac :)
  • Odpowiedz
@tusiatko: czyli w sumie jakbym się tak wyprowadziła na trochę to by był zmuszony wejść do kuchni... hmm :D dobre, dobre, trzeba spróbować :D @endl3ss: a te kanapki z serem i dżemem to serio dobre? :D
  • Odpowiedz
@tusiatko: Hmm może źle skojarzyłem, ale też nie jadałem pieczarek z sosem pomidorowym :P A sam do makaronu polecam dobrą kiełbasę, ma bardziej wyrazisty smak niż kurczak; nie trzeba odpowiednio przyprawiać, ale to tak tylko przepis jak nie masz nic w domu :P Makaron (np. świderki), ketchup (polecam włocławski, nadaje się do wszystkiego), cebula, kiełbaska i masz danie na miarę spaghetti z mięsem mielonym, przyrządzone w kilka minut.
  • Odpowiedz
@kicioch: No cóż... ciężko powiedzieć, ale u mnie w domu tak się jadało, tak samo jak pierogi z serem posypane cukrem. Może to coś jak pizza na słodko, np. z ananasem czy czekoladą, nie każdemu przypadnie do gustu :) Ja po prostu jestem otwarty na (prawie) wszystko co nowe, no ale też nie eksperymentuję często.
  • Odpowiedz