Wpis z mikrobloga

@endl3ss: pierogi z serem i cukrem są mi znane :D ale nie przepadam :P jak lubisz nowe smaki to spróbuj sałatkę z ananasa, selera, szynki i majonezu... mniam :D
  • Odpowiedz
@kicioch: Ja już też nie słodzę, same w sobie są słodkie :) Ananas rzeczywiście pozornie nie pasuje do wielu potraw, a osobiście to sałatkę kocham kebabową, wszelkie warzywa no i majonez :D No i moja specjalność kotlety sojowe - nawet nie wiesz ile osób stwierdziło, że nie są gorsze od mięsa kiedy je przyrządzałem :P
  • Odpowiedz
@kicioch: No wiesz, soja sama w sobie jako takiego smaku nie ma - podstawa to dobry bulion podczas gotowania, wtedy są soczyste, miękkie, dalsza część sukcesu to panierka, u mnie jajko i bułka tarta starannie zmieszana z panierkami smakowymi i najważniejsze w moim przepisie - dobrze obtoczyć w jajku i tej mieszance panierek, wtedy są w środku soczyste od bulionu, tłuszcz nie przesiąka a z wierzchu chrupiące, posmak panierki złagodzony
  • Odpowiedz
@endl3ss: robisz te kotleciki identycznie jak mój tata, przepyszne są :D ale dobre przyprawy to ważny element bo jak sam napisałeś - soja sama jest nijaka niestety :P
  • Odpowiedz