Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, jak się nie potrafi wymieniać argumentami, zawsze można kasować posty i czarnolistować.
@Mald pozdro żałośniku, zrobiłeś mi dzień. Następnym razem po prostu daruj sobie wypowiedzi w internetach, a jak taki z ciebie arciarz to gorąco zachęcam do przerzucenia się na gry typu single-player ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. Wybaczcie śmiecenie tagu ale nie mogłem tak tego zostawić :P
#wot #worldoftanks
  • 2
Napisałem wyraźnie po twoim wpisie żebyś sobie darował wypisywanie jaki to jesteś zajebisty bo grasz inaczej. Wali mnie jak grasz, ja gram jak ja lubię a nie jak się tobie to będzie podobać.
Mimo wszystko wjechałeś w temat z obrazkiem jakim głupcem to ja jestem. Kontynuacja dyskusji z tobą nie miała sensu, idąc starym przysłowiem

Nie walcz z głupkiem bo najpierw sprowadzi dyskusje do swojego poziomu a potem pokona ciebie swoim doświadczeniem
M.....d - Napisałem wyraźnie po twoim wpisie żebyś sobie darował wypisywanie jaki to ...

źródło: comment_wrGD3saGTC0154f5uEqyUNYVWkZSOlQh.jpg

Pobierz
@Mald: Też masz zdrowie żeby w ogóle się urzerać z takimi. To jest jeden z tych co są we wszystkim najlepsi, wiedzą najlepiej a jak masz inne zdanie to wyzwiska. A potem siedzi taki sam w domu bo kolegów nie ma, jedyny kontakt ze światem zewnętrznym to mama i świat wirualny. Co najwyżej kilka życzeń urodzinowych na fb bo akurat się komuś wyświetliło że w ogóle kiedyś go znał a ma