Wpis z mikrobloga

Dawno nie przeglądałem swojego profilu i zastanawia mnie jedna rzecz. Wchodzę: 'Zdjęcia' -> 'Twoje zdjęcia' i pokazuje mi się tylko jedno, najnowsze foto, a jak dopiero kliknę w 'Albumy" i wybiorę np. "Zdjęcia z telefonu", to pokazuje mi się cała reszta. Nie pamiętam, czy tak było wcześniej... Było? ;) Czy da się jakoś ustawić, żeby w zakładce 'Twoje zdjęcia' (u kogoś 'Zdjęcia użytkownika...') były wszystkie foty, które dodałem na FB bez podziału na foldery (jak ma to miejsce w albumach)? Właśnie przeglądam profile znajomych i zdecydowana większość ma tam sporo zdjęć #facebook #pomocy #fb
  • 3
  • Odpowiedz
@alk2k10 mają więcej bo najpierw pojawiają się zdjęcia na których są otagowani. Jak chcesz więcej, to musisz iść w albumy. I tego nie zmienisz. Jak wrzucasz z telefonu, to automatycznie robi folder "zdjęcia z telefonu" i analogicznie też "zdjęcia na linii czasu" - czyli zdjęcia które wrzucasz przez kompa i nie nadasz im folderu.
  • Odpowiedz
no właśnie, tylko na każdym swoim zdjęciu jestem oznaczony. a co ciekawe, z aplikacji mobilnej na androida w 'twoje zdjęcia' pokazuje mi się tak jakbym chciał - wszystkie, jakie dodałem.

zacząłem się nad tym zastanawiać dopiero po dodaniu najnowszego zdjęcia - jedynego, które się tam wyświetla i rozkminiałem, czy przed jego dodaniem zakładka 'twoje zdjęcia' była pusta... no cóż, dzięki ;)
  • Odpowiedz