Wpis z mikrobloga

@kinollos: za 3,5 K możesz mieć mtm (szycie pod wymiary) bez kupowania swojego materiału, nie jest to bespoke ale moim zdaniem warto - taki garnitur jest o niebo lepszy niz sklepowy. Np Cafardini jak ktoś pisze wyżej, ja szyłem w balthazar, ale sa tez inne miejsca. Z tym ze trzeba poczekać kilka tygodni
@kinollos: Tu masz krótki opis Cafardini. O Rolandzie czytałem nienajlepsze opinie - że rozklejają się wkłady (bo chyba szyją na klejonce*) w praniu i mają stare, brzydkie kroje. Czy to prawda - trzeba samemu zweryfikować. Cafardini to MTM, opis co to znaczy - jeśli nie kojarzysz - również jest w zalinkowanym tekście.

A tak poza tym to wyeliminowałeś większość popularnych sklepów stacjonarnych. Jeśli koniecznie stacjonarnie to sprawdź tutaj gdzie sprzedają Oscara
@kinollos: A właśnie. Dzwoń do Szarmanta czy zostały jeszcze dwurzędówki full canvas. Bodajże za 2,5k i w tej cenie na 90% NIE dostaniesz gdzie indziej czegoś tak pieniężnego. Niezła angielska tkanina, konstrukcja full canvas, świetne wzornictwo, pozostałych detali nie chce mi się wymieniać. Minus - bardzo limitowana seria, co było jednym z założeń. Dobrze mireczek wyżej mówi z Szarmantem, chociaż z bespoke to się nie wyrobisz w tym budżecie. Ale ten