Wpis z mikrobloga

W sobotę w Dolinie Charlotty wystąpił zespół Whitesnake. Muszę przyznać, że David jest w świetnej formie wokalnej. Zespół też zaprezentował się z jak najlepszej strony. Profesjonalizm w każdym calu.

Był moment, że żałowałem, że nie wziąłem bielizny na zmianę i powodem tego nie był występ zespołu, a deszcz. Padało praktycznie przez cały dzień festiwalowy. Padało tak intensywnie, że po jednym utworze schowałem aparat do torby i już go nie wyciągałem do końca koncertu (fotografować mogłem tylko 3 pierwsze piosenki). Tym bardziej brawa dla Davida, że przez większość koncertu stał w deszczu razem z fanami!

#whitesnake #slupsk #koszalin #dolinacharlotty #festiwallegendrocka #fotografia #fotografiakoncertowa #foto #zdjecia
szczemat - W sobotę w Dolinie Charlotty wystąpił zespół Whitesnake. Muszę przyznać, ż...

źródło: comment_XOGYA1FhDNhANwXGMgafPv1R0cJUlgmf.jpg

Pobierz
  • 6
@wzr1one: uznałem, że to zdjęcie może interesować mieszkańców Koszalina z racji tego, że FLR jest blisko nas :-). Jak tak będzie raziło po oczach to poproszę moda o usunięcie tagu :-)
@wzr1one: a to nie jest tak, że jak już odpowiedziałeś na mój wpis, to z automatu jest on blokowany? Nie widzę możliwości edycji, oprócz usunięcia i wstawienia wpisu ponownie (chyba, że o taką edycję chodzi ;P)
@wzr1one: z tego co wiem, to edycja przestaje działać w momencie, gdy ktoś odpowie na Twój wpis (nie wiem jak z samym +1). Także na przyszłość będę wiedział, żeby nie tagować Koszalinem w takim przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)