Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z #przegryw 'ów wrzucających screeny, posty z botami.. Oh ah jacy to oni WIELCY hackerzy, bo sciagneli bota z internetu.. a jak przyjdzie go skonfigurować to podeślij .config proszę, bo ja nie ogarniam HAHA..
Jeszcze leszcze typu @SuperGosciu usuwają komentarze w tych żałosnych postach.. mentalna gimbusiarnia for ever..
I te ich pokemony HAHA, boci 24/7, a trzepie kaupcyna do Dragonite 1600 CP, którego autosniper wyłapał gdzies w Rosji T_T
#pokemongo #przegryw #rakcontent #leczciesie #zalesie #wiecznyhooywamwdupe
  • 13
I te ich pokemony HAHA, boci 24/7, a trzepie kaupcyna do Dragonite 1600 CP, którego autosniper wyłapał gdzies w Rosji T_T


@OporowePestki: jak działa ten autosniper? skoro jest gdzieś w #!$%@? innej lokalizacji to jakim sposobem przez tak duży skok lokalizacji nie dostaje softbana?
@kazzr: wszystko da się obejść niestety.. wystarczy zrobić opóźnienie między skokami, a soft bana nie będzie.. a jak będzie to z automatu antyban się odpala i resetuje go i dalej się kręci karuzela =F
@kazzr: Przenosi się do lokalizacji gdzie jest Pokemon, rozpoczyna łapanie, wraca do starej lokalizacji i tam łapie tego Pokemona, gra myśli cały czas, że łapiesz te wszystkie Pokemony u siebie i w ogóle nie odnotowuje tego przeskoku w lokalizacji.
@Rabusek: jechałem kilkanaście kilometrów samochodem ok. 100km/h i zbierałem po drodze pokestopy i jakoś nie dostałem. Ale nie przeczę - jak mają taki słaby algorytm to i uczciwym graczom się może oberwać...
@Rabusek: Ja przedwczoraj nawet kilka złapałem jadąc autostradą. Widziałem, że niektórzy na botach mają poustawiane 250 km/h i tylko co parę minut jakiś softban na kilkanaście sekund.