Wpis z mikrobloga

@Phatee: Nie gadaj bzdur x-kom to porażka ostatnio spójrz np. ile modeli gtx 1070 ma dostępnych niecałe 10 niereferentów podczas gdy na techplanet,esc masz chyba ze 20 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A cena w x-kom gtx 1070 msi gaming x to 2399 xD Jak można gdzie idziej kupić 2220 np. proline ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajna marża ( ͜͡ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Gother: @Phatee: @Szwejkk:
Teraz jak czytam czasami co ludziom sie trafia, to strach cokolwiek kupowac. Siedze jeszcze poki co @ 775 z radekiem prawie 11-letnim i najwieksze awarie to:
- jebniety zasilacz po burzy [maszyna cala]
- poluzowaly sie piny dajace "iskre" (czy jak one tam sie zwa) na MOBO :D
X-kom'a i komputronika mam u siebie, ale to oddzialy. Rzucilem okiem na ceny:
- komputronika -> chyba tylko
  • Odpowiedz
@ketrish: Nie robi większej różnicy, bo jak coś się zepsuje, to i tak sklepy wysyłają to do producenta. W wielu sklepach reklamowałem towary i nigdzie się nie spotkałem póki co z jakimś problemem. Najlepiej zamawiać osobno, tam gdzie najtaniej. Tu w jednym sklepie na procku 5 dych, tu na karcie 3 dyszki, a przy 7k to się trochę nazbiera. Sporo sklepów ma też teraz darmową wysyłkę powyżej iluś tam złotych, także
  • Odpowiedz
@ketrish: cenowo to chyba esc.pl wypada najlepiej. U nich skladalem niedawno pc i zlego slowa nie powiem.
morele, x-kom i komputronik sa najwieksze wiec i odsetek zlych opinii jest najwiekszy (na wykopie co jakis czas ktos pisze o januszowaniu z ich strony)
Ciezko powiedziec, jeden rabin powie tak, drugi nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ketrish: Myślisz że w tych sklepach to wszystko co sprzedają jest otwierane i uszkadzane tak, żeby specjalnie się szybciej popsuło? Ja mam komputer sklejony z części na morele(ja składałam) i na razie jest wszystko cacy. Kupiony joystick się popsuł(przycisk zaczął latać w slocie) i wymienili mi go na nowy po wysyłce do serwisu producenta. Jedyny minus że długo to trwało bo około 3 tygodnie.
A komputronik ma okropną stronę internetową, a
  • Odpowiedz
@ketrish: komputronik robi w #!$%@? pozbawiając praw przy odbiorze osobistym (to jest rezerwacja a nie zamówienia), pobiera dodatkowo opłatę za przesyłkę do swojego sklepu (kek).
x-kom robi w #!$%@? wykręcając się od rękojmi przy sprzedaży na firmę, reklamacje to totalna spycholandia, chciał pan wymiany towaru po 2 nieudanych naprawach, oj wysłaliśmy przypadkiem trzeci raz.
morele takie złe.
  • Odpowiedz